2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه فرمی هم پر میکنین که شامل کلیه مشکلات و بیماری ها و بستری شدنتون تو بیمارستان و نمره چشم و...

بعضیا جورین که نباید بگی خدایا به راه راست هدایتش کن بلکه باید بگی خدایا راه راس رو به سمت این کج کن😊
2731

والا من آزمایشات قند وچربی و ادرار و ایدز و هپاتیت،شنوایی سنجی،بینایی سنجی،اسپیرومتری،عدم اعتیاد،نوار قلب،عدم سوپیشینه

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر

آزمایش خون وادرار

اعتیاد

عکس قفسه سینه

نوارقلب

شنوایی شناسی

بینایی سنجی

سوپیشینه

خدایاازتوممنونم بخاطرمهربونیات ومعجزه های زندگیم تواوج ناامیدی.....خدایاهمیشه هواموداشته باش
2738
 پوست و مو هم هست 

نه😊 اگه بیماری خاصی داری باید تو فرم بنویسی ولی راجع به موهات و پوستت چیزی ننویس

بعضیا جورین که نباید بگی خدایا به راه راست هدایتش کن بلکه باید بگی خدایا راه راس رو به سمت این کج کن😊
والا من آزمایشات قند وچربی و ادرار و ایدز و هپاتیت،شنوایی سنجی،بینایی سنجی،اسپیرومتری،عدم اعتیاد،نوا ...

تو ناسا میخواستی استخدام شی بانو? چقدر پارامتر

[QUOTE=87350020]تو ناسا میخواستی استخدام شی بانو? چقدر پارامتر[/QUOT         &nb ...

من خودم اداره دولتی شش سال پیش استخدام شدم. فقط خون شامل کم خونی و قند بود نمونه ادرار و قد و وزن. بقیشم که خود اظهاری بود😂

2706