2726
عنوان

چیزا خونمو ریختم بیرون

352 بازدید | 13 پست

خیلی بشور بساب مونده خیلی وسیله هارم نمیدونم چکار کنم همین جور مونده کف آشپزخونه چون تو کابینت شلوغ و درهم برهم میشه اگه بذارمشون . کمرمم درد گرفته پسرمم داره غر میزنه که جنعمو خراب کردی منو ببر بیرون  

وسیله های اضافی داخل کابینت رو مرتب بسته بندی کنید و بذارید داخل جعبه و بعدم انباری

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم من احساس میکنم شما نیاز به مشاوره و ریکاوری داری تقریبا 90 درصد تاپیکات پر از حس منفیه

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2728
😂😂😂

جدی میگم

همیشه ناامید و کلافه اس😕

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
جدی میگم همیشه ناامید و کلافه اس😕

حرفه دله منو زدی..من استارتر رو نمیشناسم ولی میدونم نصفه بیشتر کاربرا همینن

در حدی که وقتی میام اینجا تا چند روز دپرسم😓

چی میگی تو😤😤😤😤
حرفه دله منو زدی..من استارتر رو نمیشناسم ولی میدونم نصفه بیشتر کاربرا همینن در حدی که وقتی میام این ...

👌👌👌