2726
عنوان

نظر سنجی

468 بازدید | 34 پست

اول بگم الان نمیخوام دختر شوهر بدم ایشالله اگه طاقت بیارم ۳ سال دیگه 

از همه طرف دارن فشار میارن ولی من مقاومم 

از یه طرف خواستگارها از یه طرف مادرم و مادرشوهرم که چرا به فکر جهیزیه نیستی 

خودم میگم سکه میخرم ولی مادرشوهر هی داره شوهرم رو شوت میکنه وسیله بگیره 

میگم شاید تا ۱۰ سال دیگه شوهرش ندادم 

تعداد رای : 21
نظرسنجی
وسیله برقی سفید بخرم
3
14%
وسیله برقی طوسی رنگ یا همون نوک مدادی (خودم خیلی دوست دارم)
1
4%
سکه بخرم
17
80%
😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
چند سالشه دخترتون؟

۱۶ و نیم

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

دخترتون چند سالشه 

اگه تو سن بخته کم کم شروع کن جهیزیه اش رو کامل کن 

تیکه های بزرگشو بذار وقتی ازدواج کرد بخر 

سکه خریدن خوبه اما زیاد نمیشه اعتمادی بهش کرد 

خودت باش   مگه خودت چشه   والا   
سكه نخر الان خيلي گرونه الكي  طلا مستعمل بخر

راست میگی 

بهتره

فقط خاهشا اسم ازدواج و شوهر رو جلو دخترتون نیارین هااا. بذارین فکرش ازاد باشه واسه درس و پیشرفت و...

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
دخترتون چند سالشه  اگه تو سن بخته کم کم شروع کن جهیزیه اش رو کامل کن  تیکه های بزرگشو بذ ...

اخه ۱۶ ونیمه 

همش من رو میترسونن هی میگن مناسب پیدا شد رد کن بره خوب الان کوچیکه به نظرم

2706