2726
عنوان

شوهرمو سر سیگار از خونه بیرون کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 853 بازدید | 93 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چرا گیر میدی همینجوری میکنی بعد قایمکی  هزار تا کار میکنه 

شوهر من دوتا میکشه تو طول روز دو نخ نه دو پاک 

دونخ میکشه اما در کنارخودم بهتر که بره پیش دوست و رفیق و یواشکی اینکار و کنه

تیکر تولدپسرم
چون فکرش درگیره بعضی از مردها وقتی مشغله فکری دارن یا از جیزی ناراحتن سمت سیگار میرن

خب چیکارش کنم لعنتیو بهش میگم بخدا اصلا ازت توقعی ندارم همه چیمون خوبه اگه بخاطر مشکلات اقتصادیه هر کار میگی تا بکنیم ولی مریضه بیشعور

درتمام جان من جاکرده ای ،ای تمام آیه ی تکرارمن...
چرا گیر میدی همینجوری میکنی بعد قایمکی  هزار تا کار میکنه  شوهر من دوتا میکشه تو طول روز ...

بابا من لعنتی قبل ازدواج گفتم نمیتونم با این موضوع کنار بیام

شوهر من از اون الکتریکیا یه هفته کشید نبکوتینش تامین بشه.الانم گذاسته کنارو لی کلی سرفه میکنه

فایده دارن ینی؟بخدا دلم میخواد بمیرم😫

بخدا همچیمون خوبه بهش میگم هر کاری بخوای برات میکنم فقط نکش نمیفهمه هر شب دندون درد داره ولی ادم نمی ...

عادت کرده به این راحتی ها هم که فکر میکنی که نیست ترکش 

باید یا باهاش کنار بیای یا خودش تصمیم جدی  بگیره

شوهرت معتاد سیگاره ترکش هم آسون نیست 

چه مارکی میکشه؟ بستگی به سبکی و سنگینی هم داره و اینکه روزی چند نخ میکشه بعدش چای غلیظ میخوره یا نه؟

کلا چند پوک میزنه کامل کام میگیره یا نه و آخر سیگار رو میکشه؟ 

برای ترک باید همه اینارو مد نظر بگیری عزیزدلم و کمکش کنی نه اینکه ازش بخوای یک شبه ترک کنه 

تو خودت مگه میتونی یک شبه تمام عادت های بدت رو ترک کنی؟

💐من💐دختر💐بارونم  💐 من💐همان💐هوای 💐بارونی  💐 ام💐من💐همان💐بوی💐نم💐بارونم💐
بابا من لعنتی قبل ازدواج گفتم نمیتونم با این موضوع کنار بیام

ببین شوهر من میگه به مرد زیاد گیر میدی بدتر میکنه منم خودم اوایل بحثم سر این موضوع بود ولی از اون موقع که حساسیتم کمتر شده اونم بهتر شده عزیزم 

تیکر تولدپسرم
ولش کن شوهر من سر قلیان کشیدن همش دعوا داشته با زن قبلیش حتی شده قهر و طلاق و دعوا از لج .من محلش ند ...

منم ۶ ماه هیچی نگفتم ولی بدتر شد

خب پس چیکار کنم بهش میگم قربونت برم بگو من چیکار کنم دیگه نکشی هرررر کاری بگی میکنم ولی کو گوش بدهکا ...

خوب براش نخ تعیین کن مثلا روزی ۳ تا از این که بره دزدکی بکشه بهتره که اونوقت کارای دیگه هم یاد میگیره دزدکی انجام بده بانو

خدایا مرسی که دخترمو بهم دادی تا یادم نره همیشه بگم شکرت🙏🙏🙏🙏 هروقت نی نی چهل روزه یا خانوم باردهر میبینم تا چند ساعت از ترس میلرزم .. تیکر تولد یک سالگی پرنسسمه... و تا ابد دیگه بچه نمیخام😕😕😕
ببین شوهر من میگه به مرد زیاد گیر میدی بدتر میکنه منم خودم اوایل بحثم سر این موضوع بود ولی از اون مو ...

بخدا مشاور گفت هیچی نگو یمدت ولی  شوهر من ازون بیجنبه هاست ولش کردم ۶ ماه هیچی نگفتم تازه حالا هرروز شده

بخدا مشاور گفت هیچی نگو یمدت ولی  شوهر من ازون بیجنبه هاست ولش کردم ۶ ماه هیچی نگفتم تازه حالا ...

با حرف با دعوا درست نمیشه الان اشتباه کردی بیرونش کردی میره هزارتا میکشه بدتر

تیکر تولدپسرم
2706