2726
عنوان

نظر بدین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 183 بازدید | 35 پست
گریه کردم و به حالت قهر رفتم اما حالیش نیست ،خاک برسر خانوادش با این تربیتشون

اخه بعضی وقتاتقصیرخونواده هم نیس ایشون انقد مغروره ک حتی حاضرنیس عذرخاهی کنه پس ت هم همینجورقهربمون تاخودش پیش قدم بشه بعدش اگه اشتی هم کرد بازم سرد باش تابفهمه قرارنیس هررفتاری باهات داشته باش

دنیا2روزه سخت نگیریم😜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ینی چی ک برنگرده زنشیا درسته مغروره ولی ادم که هست دل داره دیگ دلش تنگ میشه بالاخره مجبورمیشه بیاد

عقد که نکردیم ،میتونه راحت بذاره بره،خیلی بی وفاس اگه بره من ۵ سال عمرمو گذاشتم و همه جوره پای مشکلاتش بودم 

2728
عقد که نکردیم ،میتونه راحت بذاره بره،خیلی بی وفاس اگه بره من ۵ سال عمرمو گذاشتم و همه جوره پای مشکلا ...

عزیزم تو بااخلاقش خیلی بهتراشنایی اگه میدونی خودش نمیاد خودت یه پیام بده بهش بعدشم بگو کلی ازت دلخورمو این حرفا اگه میتونی خودتو براش لوس کنیم ک لوس کن اول اشتی کنین بعدش بشین باهاش حرفاتو بزن اگه دیدی بالحن ارومی که داری رفتارشو نقدمیکنی اخلاقش بده ودستش رفت بالا خودت تمومش کن

دنیا2روزه سخت نگیریم😜
عزیزم تو بااخلاقش خیلی بهتراشنایی اگه میدونی خودش نمیاد خودت یه پیام بده بهش بعدشم بگو کلی ازت دلخور ...

درسته حق با شماست ،نمیدونم بخدا چیکار کنم ،دلم گرفته،دوست دارم بیاد بهم پیام بده بگه بدون‌تو نمیتونم 😭