2726
عنوان

خانما توروخدا بیاین حالم خیلی بده کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 454 بازدید | 20 پست

برای مشکلتون حتما با یه مشاره مجرب صحبت کنید این موضوعات شخی بردار نیست نمی تونی راحت بگذرید و حتی نمیتونید راحت بگید طلاق و تمام شما الان مادر سیه بچه هستید در ثانی ممکنه طلاق در جامعه زیاد شده باشه اما هنوز قبحش نریخته و نگاه بدی روش هست

سعی کنید یه مدت برای حفظ اروتیک رابطه تلاش کنید جدید باشید واسش  همه وقتش متوجه خودتون کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اهان شما بارداری؟ بارداری و زایمان دوران خیلی سخت و حساس زندگی هستش چند ماهتونه؟ حتما به دلیل بارد ...

بله باردارم چهارماهمه،نمیدونم خودش میگه بخاطر بچه نمیخوام اذیت بشی ولی هرجور شده نیازشو برطرف کردم

کنجد مامانی و بابایی خوش اومدی به زندگیمون
بله باردارم چهارماهمه،نمیدونم خودش میگه بخاطر بچه نمیخوام اذیت بشی ولی هرجور شده نیازشو برطرف کردم

به خاطر همینه دیگه بابا هیچی نمیشه راحت رابطه داشته باشین من سر دوتا بچه هام تا اخرین روز بارداری رابطه داشتم هیچیم نشد

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
2728
به خاطر همینه دیگه بابا هیچی نمیشه راحت رابطه داشته باشین من سر دوتا بچه هام تا اخرین روز بارداری را ...

نمیدونم براش هیچی کم نزاشتم نمیدونم چرااینجوری شد،صبح اومد بره بیرون خواست بوسم کنه نزاشتم گریه تم گرفت توخواب،ی دقیقه همینجوری نگام کرد و رفت...نمیدونم باید برم مشاوره میدونم خیلی دوسم داره خیلی بهم وابسته اس، ولی نمیدونم چرااینکارو کرد

کنجد مامانی و بابایی خوش اومدی به زندگیمون
حس میکنم براش شده ی عادت بجور تفریح مثل سیگار،من چیکار کنم دیشب تا صبح گریه کردم از بچم معذرت خواستم

عزیزم اینکه میگن چون یه خانوم مطابق سلیقه همسرش رفتار نمیکنه پس مرد بره خیانت کنه این اصلا درست نیست به همسرت بگو فکر کردی مرد خوشتیپ تر و جوون تر از تو هم واسه من نیست؟؟اما من متاهلم هرچیزیکه دلم بخواد و دوست داشته باشم از تو میخوام به تو میگم تو هم اگه احساس میکنی کمبودی هست به من بگووو نه اینکه بری سراغ کسی دیگه