2737
2734
عنوان

خانم های مستاجریامستاجری کشیده

349 بازدید | 31 پست

دوستای عزیزم اسباب کشی دارم خیلی خستم واقعاازاسباب کشی متنفرم دوتابچه دارم یکیش 10ماهشه داره دندون درمیاره لج بازشده تواین بی پولی دعاکنین برام یکم ارومم کنین ازتجربایتتون بگین تازه بدترازاون شوهرم خیلی بیخیال مثلاامروزبایدمیرفتم اون خونه روتمیزکنم شوهرم رفت خونه برادرش خدایاکمک کن

سلام عزیزم 

میدونم خیلی سخته ولی ب خودت سخت نگیر😘

وسایلتوجمع کردی؟؟؟؟

خونه برادرش رفته چکار

صبر تلخ است...ولیکن بَرِ شیرین دارد...⚘خدای خوب ومهربونم،از تو درخواست میکنم،ک توبهترین اجابت کننده ای🌸از توکمک میخوام،ک توبهترین یاری رسانی🌱ازتورزق حلال میخوام،ک توبهترین روزی رسانی🌻خدای خوب ومهربون مراقب همه ی مامانا وتودلیاشون باش🌸

انشالله اول شما صابخونه بشین بعد هم ما

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ناراحت نباش. .یه اتاق رو تمیز کنید وسایل رو بذارید اونجا..ریز ریز تمیز کن و باقیشو بچین.. آشپزخونه رو هم تونستی دست بکش.. کارگر که وسیله اورد بالا دقیق بگو وسیله هارو سرجای خودش که قصد داری باشه بذارن..اونجوری سریع کارت تموم میشه 

لبخند بزن..اینطوری قشنگتر نیستی؟؟
2728

باید از چند وقت پیش یواش یواش کارتون میزدی وسایلاتو

من همش همینجوری ام 

گازم تمیز میکنم میشورم یخچالم تمیز میکنم و...که آماده باشع

خدایا شفام بده ...حق من این نیست...تو رو به امام رضا قسم شفا بده

اخی.کاراتونو یسره یزارین واس یکی دو روز اخر .معلومه سخته دیکه.یواش بواش.مثلا خودت یواش یواش ظرفا یریز تو کارتون.از کسی کمک بگیر.دوست خواهر مادر.دخترخاله.کارگر....  مثلا مام باید تا یه ماه دیگه بریم ازسنجا.لاحاف تشکام و بسته بتدی کردم.لباسای طمستونیمم جمع کردم.ظرفای اشپزخونمم هفته اینده انشالله.یواش یواش.شوهرمنم عین شوهر شما یکارو میزاره دثیثه نود.انقدد ییخیاله

خداوندا دخترم سالم و صالح باشه در پناهت.همه منتظرا زودی نی نی دار شن الهی.

اگر شرایط مالیش رو داری یه کارگر بگیر خونه رو تمیز میکنه

ما اسباب کشی که داشتیم همسرم ۳تا کارگر گرفت جای وسایلا رو بهشون میگفتم خودشون دقیقا میذاشتن سرجاش، فثط میمونه خورده ریزا دیگه

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2738

منم 4 روزه اسباب کشی کردم هر سال اسباب کشی اما به این فکر میکنم خونه جدید محل جدید ادمای جدید...میدونم خیلی خسته کننده و فرسایشیه اما اگه بدونی چقدر زشت اسباب کشی کردم..اول که من هر چیز که میخرم کارتنش رو نگه میدارم اینطوری جمع کردنش راحت تره بعد خونه جدید هم میرم خیلی چیزا رو با کارتن میزارم تو کابینت هر وقت در طول سال لازمم شد در میارم!!!!!!!بعد فک کن من گونی بزرگ گرفته بودم فقط جمع میکردم میریختم تو گونی چون خیلی عجله ای شد جا به جاییم..مامانم کلی نق زد اما گفتم من بخوام وسواس بسته بندی به خرج بدم.نمیتونم هر سال اسباب کشی کنم که پیر میشم

مستاجر نیستم ولی میخوام خونه عوض کنم میترسم با دو تا بچه😕کمکیم ندارم بچه کوچیکمم جایی نمیمونه بذارمش چسبیده ب خودمون😅 ی جورایی درکت میکنم شوهر من کمکه چون کسی رو نداریم ولی میترسم وسط کار بمونیم😢

آرامش و سلامتی و دیگر هیچ...
2706