2733
2734
عنوان

حس نسبت به بچه ی دوم

| مشاهده متن کامل بحث + 284 بازدید | 32 پست

منم اینجور بودم اصلا تا آخر بارداری دومم هیچی با جنینم حرف نزدم هی هم با خودم میگفتم یعنی میشه بچه دوم رو دوست داشت ؟ عاشق بچه اولم بودم 

بعد وقتی دنیا اومد بچه دوم یکهو همه چی عوض شد تا دیدمش مهرش چنان افتاد به دلم اصلا نمیخواستم از خودم دورش کنم دقیقا بالانس احساسیم برعکس شد همه اش عذاب وجدان داشتم من چرا بچه اولم رو دیگه مثل قبل دوست ندارم و چرا هم من و هم شوهرم هی میخوایم با بچه دوم باشیم و اصلا یه وضعی اینقدر عذاب وجدان داشتم که نگو 

اما بعد یه مدت تعادل ایجاد شد و هردوتاشون عشق منن و به یک اندازه دوست دارم ولی خب نوزاد متاسفانه بیشتر وقت آدم رو میگیره و باعث میشه بچه اول فکر کنه اون رو دوست نداری که باید حتما برید مشاور روش صحیح برخورد با بچه اول رو یاد بگیرید و زیر و بم شخصیتی فرزند اولتون رو بشناسید

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ایشالاه،ممنون عزیزم،اخه سر پسرم همش وقتی باردار بودم باهاش حرف میزدم،نمیدونم گفتنش قشنگه یا نه ولی ب ...

منم الان بچه سومم ناخواسته باردارم

هیچ حسی ندارم بهش ولی مطمعنم همین که بدنیا بیاد و ببینمش و بغل بگیرمش عاشقش میشم 

ولی شما برای پسرتون یه کادویی بخرین یه چیزی که خیییلی دوست داره وقتی نی نی دنیا اومد اون کادورو بهش بدین و بگین نی نی برای تو آورده چون خیلی دوستت دارهو....

من دخترم دوسالشه خیلی هم به من وابستس هفته دیگه هم قراره نی نی دنیا بیاد میدوونم خیییلی اذیت میشه الهی بمیرم براش

یه بزرگی نوشته بود : خدایا بابت تماااام چیزایی که صلاحمون نبود و نشد؛ شکرت ..( حتی اگه براش گریه کردیم ؛ حتی اگه غر زدیم ،) حتی اگه ازت شاکی شدیم...