2733
2734
عنوان

حس نسبت به بچه ی دوم

284 بازدید | 32 پست

مامانا سلام.من به تازگی باردار شدم،یه پسر پنج ساله دارم که همه دنیای من و باباشه و فوق العاده بچه خوبیه و میتونم بگم به هیچ وجه اذیتمون نکرده و خیای مهربون و با عاطفست.من و باباش چند باری که راجع به بچه ی دوممون حرف زدیم،نمیدونم چرا هر دو این حس رو داریم که هیچ بچه ی دیگه ای رو نمیشه اندازه ی پسرم دوست داشت.همش میترسم نکنه ناخواسته فرق بذارم.یا اینکه اینو از الان که توی شکممه حس کنه.کسی بوده مثل من باشه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مادرا بچه اول و بیشتر دوس دارن ولی بچه دومم با شیرینی هاش  اونم به مرور جاشو باز میکنه همیشه اولین ها جذابیت دارن 

خدا تنها امیدمی 🌹امضای سال ۹۸ تیکر عروسیمه باردار نیستم ... م... 
2728

منم همین حسو دارم. ولی بقیه میگن احساسا یکیه. اونم ژن پسر اولتون رو داره و قراره زیر دست شما تربیت بشه. مطمئنا اون هم به همین حد دوست داشتنی میشه عزیزم. شما که انقدر با عاطفه این امکان نداره دورویی بگذارید

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی
2738
اینقد عززیز بشه براااتون

ایشالاه،ممنون عزیزم،اخه سر پسرم همش وقتی باردار بودم باهاش حرف میزدم،نمیدونم گفتنش قشنگه یا نه ولی با این اصلا نمیتونم حسی ندارم.به همسرم میگفتم بریم پیش مشاور که بگه با پسرمون چجوری رفتار کنیم که لطمه نخوره از ورود دومی،گفت مطمین باش اون همیشه عزیزه این نمیتونه جاشو بگیره.نمیدونم چرا اینجوری شدیم.میخوام ببینم همه اولش همین حس رو دارن؟

منم عاشق پسرمم ولی حسم اینطوری نیست باباش که به زبون میگه من فقط پسرمو دوست دارم هیشکی جای اینو نمیگیره و ... اما میدونم وقتی دخترم بیاد خودش جاشو تو قلبمون باز میکنه  

پسر کوچولوی دوست داشتنیم طعم خوشبختی رو درکناره تو چشیدم 

دقیقا منم وقتی دختر رو باردار بودم با خودم میگفتم من میتونم اونو اندازه پسرم دوست داشته باشم ولی الان که دخترم هست میبینم هردوشون خیلی دوست دارم مطمن باش فرق نمیذاری چون اون که به دنیا بیاد کوچولو و وابسته به شما ،شما هم وابستش میشی

پرستار nicu
منم عاشق پسرمم ولی حسم اینطوری نیست باباش که به زبون میگه من فقط پسرمو دوست دارم هیشکی جای اینو نمیگ ...

خدا حفظشون کنه،منم میگم ادم که نمیتونه پاره تنشو دوست نداشته باشه،ولی از این حسم عذاب وجدان دارم.نمیدونم چجوری بگم انگار پسرم خودمونی و از ماست ولی دومی یه غریبست که میخواد بیاد و حسی نداریم بهش

ایشالاه،ممنون عزیزم،اخه سر پسرم همش وقتی باردار بودم باهاش حرف میزدم،نمیدونم گفتنش قشنگه یا نه ولی ب ...

بارداری اول یه چیز جدیده برا همین حسش فرق داره منم سر تکون خوردناش اولش حسی نداشتم ولی الان دیگه چرا وقتی بش فکر میکنم میگم اینم مثله امیررضاس اونم همینجوری شیطونی میکرد قربون جفتشون برم

پسر کوچولوی دوست داشتنیم طعم خوشبختی رو درکناره تو چشیدم 
2706