2726

واینکه میزنه توسرش وشیرخودمومیخواد شب بزورشیشه گرفت،کارم درسته بهش شیشه دادم؟واینم میدونم که تاسه شب اول شیرخودمم بدم،ولی چیزدیگه نمیدونم میشه کمکم کنیدبیستودوماهشه؟ولی خیلی سخته ازتجربیاتتون بگیدچیکارش کنم ممنون،اگه جواب ندادم درگیرپسرمم چون هی توخواب گریهدمیکنه

پسرعزیزم اگرخداکمکمون کنه من وپدرت تموم سعیمون رومیکنیم که درکنارمون روزای خوشی روبگذرونی،ووقتی بزرگ ومردشدی به تمام خواسته هات احترام خواهیم گذاشت،پسرم من ازمادرشوهربودن میترسم چون دوس ندارم تووهمسراینده ات رودچارمشکل کنم،عزیزم من تموم سعیم روخواهم کردکه عروسان سرزمینم سراغ شادی راازهمسرتو که امیدزندگی ماهستی بگیرند...👏👏👏😘😘😘برای خوشبختی وحل شدن مشکلاتمون صلوات میفرستید؟؟اللهم صل علی محمدوال محمد..وعجل فرجهم...
اخی کوکولی نمیدونم من پسرم هنوز دوماهشه

خداحفظش کنه عزیزم

پسرعزیزم اگرخداکمکمون کنه من وپدرت تموم سعیمون رومیکنیم که درکنارمون روزای خوشی روبگذرونی،ووقتی بزرگ ومردشدی به تمام خواسته هات احترام خواهیم گذاشت،پسرم من ازمادرشوهربودن میترسم چون دوس ندارم تووهمسراینده ات رودچارمشکل کنم،عزیزم من تموم سعیم روخواهم کردکه عروسان سرزمینم سراغ شادی راازهمسرتو که امیدزندگی ماهستی بگیرند...👏👏👏😘😘😘برای خوشبختی وحل شدن مشکلاتمون صلوات میفرستید؟؟اللهم صل علی محمدوال محمد..وعجل فرجهم...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من دخترمو19ماهگی از شیر گرفتم.

منم تا سه شب یواشکی،جوری ک متوجه نشه بهش شیر دادم.الان نزدیک یک ماه گذشته،خوبه خدا رو شکر،اذیت میکنه،اما خیلی کمتر،درمورد شیشه م بنظر من عادتش ندی بهتره،چون از شیشه گرفتنم باز سخته

2728
من دخترمو19ماهگی از شیر گرفتم. منم تا سه شب یواشکی،جوری ک متوجه نشه بهش شیر دادم.الان نزدیک یک ماه ...

پس موقع خواب ووقتی بهونه میگرفت چی کارمیکردید؟بعدسه شب شب چهارم چیکارکردیدگریه میکردوشیرمیخواس؟واینکه شیرگاوروچجوری بهش میدیدوروزی چندبارکه کلسیم بدنش تامین بشه؟

شیر گاو نمیخوره،اگرم بخوره خیلی کم برا همین براش شیربرنج درست میکنم 

ممنون عزیزم