2733
2734
عنوان

پسردوماهم

275 بازدید | 11 پست

سلام خانما،دیشب ساعت۱بچموخوب شیردادم و خوابید،چون میدونستن برای شیربیدارنمیشه ساعت گذاشتم بالا سرم که بیدار شم،ولی از خستگی زیاد بیدارنشدم تا ساعت۷صبح.الان خیلی عذاب وجدان دارم همش میگم نکنه برای بچم بد شه

با یکی دوبارطوری نمیشه ولی سعی کن هم روزها استراحت داشته باشی هم شب زودتربخوابی که راحتتربتونی براشیردادن پاشی

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
بخدا دارم میمیرم از عذاب وجدان، من همیشه خوب شیرش میدم نمیدونم چی شد دیشب بیدار نشدم،همش میگم نکنه خ ...

بیخودی خودت رو عذاب نده.. بچه تا قبل از 40 روز  رو باید بیدارشی و بهش شیر بدی تا قندش نیوفته. ولی بچه دوماهه خودش گرسنه شه گریه میکنه تا مادرش بیدار شه .برو خداروشکر کن داره خوابش خوب و رو برنامه میشه.

بهتر بزار عادت کنه شبا بیدار نشه

پسر من ۱۱ ماهشه هنوز شبا دو سه مرتبه بیدارم میکنه

دو تا پسر داشتم گفتم یک دختر هم داشته باشم. اما علیرغم تلاشها و هزینه های فراوان سومی هم پسر شد. سه تا گل پسر دارم شکر خدا. عاشقشونم عاشققققق. ولی هنوزم دلم دختر میخاد. دل شوهرم هم دختر میخاد. بخاطر مشکلی که دارم، دیگه نمیتونم بچه دار بشم. رفتم بهزیستی رفتم کمیته امداد شاید بتونم دختر یتیمی پیدا کنم و مادرش بشم ولی قسمتم نشد. کارم شده گریه و دعا. ترو خدا هرجای ایران اگر دختر بچه یتیمی میشناسین که میتونه دخترم بشه بهم معرفی کنید. بخاطرش هرکاری میکنم.