2733
2734

بچه ها من امروز واسه ناهار یکی از خواهرامو منزلمون دعوت کردم،اخه خونشون یه شهر دیگه ست.اومده شهرمون سر زده عصری برمیگرده، حالا بقیه خواهرم دیشب گفتند اگه فردا هوا خوب بود ناهار بریم بیرون تفریح،هم بچه ها هوایی عوض میکنن هم تو دعوتت رو انجا بگیر مثلا کباب براشون درست کن،ماهم واسه خودمان ناهار میاریم،خواهرمهمونم هم گفت واسه ماخونه یا بیرون فرقی نمیکنه،منم موافقت کردم،حالا شب با شوهرم صحبت کردم میگه بیرون نمیام، فقط خونه دعوتشون کن،خیلی لجبازه، منم دعا کردم امروز بارون باشه، حالت دیشب بارون بارید، امروز صبح هوا صافه و بنظر عالی باشه،اعصابم خورده،نمیدونم،چکار کنم،واسه خواهرام چه بهانه ایی بیارم؟

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم می رود......  .

ای بابا عزیزم سخت نگیر بهشون راستشو بگو

بگو ک همسرت اجازه نمیده و دعوتشون کن منزلت

من خودم یه شوهر این مدلی دارم خییییلی سختگیره و من همیشه ب اطرافیانم راستشو میگم و عذرخواهی میکنم

💔 خدایا امیدم فقط تویی رحم کن بهم😘

اخه شوهرمم پیش اونا رفتاراش خوب و صمیمیه، فقط وقتی پیش منه،با تفریحات خانوادگی ،جمعی و اینا مخالفه،منم نمخام از چشمشون بیفته،اخه بقیه دامادامون عالیه و واسه دورهمی خانوادگی همیشه پایه ند، از طرفی هم دیگه خسته شدم همیشه خودم گردن بگیرم بگم بچه هام مرضن نمیایم، کار دارم، مهمون سر زده دارم و ..... بخدا خسته شدم،شوهرم خیلی خوبه، با خانوادمم هم خوبه، ولی دوست نداره باهاشون جمعی باشیم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم شوهر منم دقیقا همینه باهاشون خوبه احترامم میذاره ولی شوهر من با بیرون رفتن من مشکل داره

کلا نباید بیرون برم منظورم خیابون  و پارک و بازارو این جور جاهاس ولی با دورهمی ک داخل منزل باشه مشکل نداره

هر کسی یه اخلاق و منشی داره دیگه گلم شمام ب گردن نگیر بگو ک قضیه چیه

منم دامادمون خیلی خوبه پایس واسه گشت و گزار برعکس همسرم ولی خب چاره چیه باید ساخت

💔 خدایا امیدم فقط تویی رحم کن بهم😘
2731
2738
تنها بری چی میشه؟

نمیشه چون خواهرمو واسه ناهار دعوت کردیم به دامادمون بی احترامی میشه شوهرم نیاد، وگرنه تفریحات همیشگیمون خودمو بچه ها بعضی موقع ها تنها باهاشون میریم.

بعد شما بری بیرون واسه خودتو اون خواهرت کباب درست کنی بقیه غذای خودشونو بیارن بخورن؟ یه جوری نیست به ...

اوناهم گفتن ماهم کباب میاریم

بعد از بارندگی همه جا خیس و پر از گل شده

شهر ما چهارفصله، به گرمترین و سبزترین کوه و دشت نیم ساعت بیشتر فاصله نداره،الانم که دیگه هوا افتابییه

شهر ما چهارفصله، به گرمترین و سبزترین کوه و دشت نیم ساعت بیشتر فاصله نداره،الانم که دیگه هوا افتابیی ...

پس نمیشه گل و لای رو بهانه کرد

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
شهر ما چهارفصله، به گرمترین و سبزترین کوه و دشت نیم ساعت بیشتر فاصله نداره،الانم که دیگه هوا افتابیی ...

چقدر شبیه شهر ماست کجایید

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم