2726
عنوان

بچمو دوستندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1025 بازدید | 51 پست
پسره هرموقع تو شكمم بود همش خدايا شبيه من نشه من خب با خانواده اي وصلت كرردم كه خب طاهر خيلي براشو ...

ببین چقدر خوبی که باهات مونده..چون بعد از ازدواچ چهره مهم نیست..اخلاق مهمه .. پس به خودت و ژاهر و سر و وضعت برس.. لباسای کهنه رو بریز بره ..لباسای جدید بگیر بپوش.. رنگ مو خوب بذار..لازمه ابروهاتو قاب یا هاشور بزن.. ماسک بذار صورتت روشن شه..برای پر شدن صورتت ببین باید چیکار کنی.. خودتم یه حرکتی باید بکنی دیگه.. خلاصه که  اینا توی روحیه ت تاثیر داره

لبخند بزن..اینطوری قشنگتر نیستی؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اصلا شبا شیر نمیخوره فقط گریه میکنه هزار بار دکتربردمش خسته ام خیلی خسته 

بچتو شبا قبل از خواب با ماشین تو شهر چند دور بچرخون بعضی بچها اینجوری آروم میشن منم دوروبرم دیدم ک بچه با هیچی گریه ش بند نمیاد نمیخوابه ولی اینجوری ساکت میشن😁عجیبه ولی حتما امتحان کن

👪
یکم یعنی چقد؟بیشتر از۱۶ماه؟؟کاش میدونستین ۱۶مااه شب نخوابیدن و هی با صدای جیغ و گریه از خواب پریدن چ ...

یه دعاهم بگیر براش شایدتوخواب میترسه

صلوات برای فرج آقا امام زمان(عج)یادت نره

یکی از خواهرای من به خاطر قیافش از بچگی تو خانواده خیلی اذیت شد، الان بالای چهل سال داره و هنوز مجرده، با اینکه شاغله و فوق لیسانس داره ، خونه و ماشین و وجه اجتماعی ولی اعتماد به نفس نداره همش خودسانسوری میکنه اصلا خودشو به مردم نشون نمیده، اونقدر رو گرفته که کسی نمیشناستش خیلی نگرانشم

اصلا شبا شیر نمیخوره فقط گریه میکنه هزار بار دکتربردمش خسته ام خیلی خسته  

عزیزم میدونم چی میگی ..من دقیقا همین راه رو گذروندم .. دخترم تا نزدیک دوسال که شیر میخورد همین بود. 

من ظهر ها ساعت دوازده پا میشدم و تا شب مرده متحرک بودم چون شبش تا صبح صد بار از خواب بیدارم میکرد.

طبقه سوم زندگی میکردیم همیشه به سرم میزد خودم رو از پنجره بندازم پایین و خلاص 😢😢میگفتم بگذار به ارامش و خواب ابدی برسم.

در هرصورت تموم شد دختر الان 2.5 سالس یه دختر شیرین زبون و خوش خواب 😍😍انقدر ماه شده که به سرم میزنه دومی رو بیارم...ولی  اون شب ها رو که دوره میکنم پشیمون میشم 😂

حرف دیگران درمورد قیافه  از اول زندگی برام پشیزی ارزش نداشت اصلا هرکی درمورد. قیافه ام نظر بده نه گوش میدم نه به توصیه هاش عمل میکنم مهم اینه خودم عاشق خودمم 😁هیچ عملی هم نکردم و نمیکنم 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
عزیزم میدونم چی میگی ..من دقیقا همین راه رو گذروندم .. دخترم تا نزدیک دوسال که شیر میخورد همین بود.& ...

منم خیلی وقتا ک دارم رانندگی میکنم میگم بزار خودممونو بندازم تو دره ای جایی هر سه خلاص بشیم،وخیلی چیزای دیگه ب سرم میزنه کاش اینم زودتر خوابش تنظیم بشه 

پس ناچاری از کسی کمک بگیری اگه اقوام نزدیک نیستند پرستار ساعتی و یا با شوهرت شبا شیفتی بخوابید ، برا ...

شیفتی نمیشه خوابید ک یهو وقتی با جیغ و گریه بیدار نیشه هر دومون بیدار میشیم دیگه اون طفلی صبح زودم میره سرکار

2706