2410
2553
عنوان

بچمو دوستندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1025 بازدید | 51 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم دوسش ندارم چون ۱۶ماهه ک ی شب درست نخوابیدم همیشه در حال گریه است دیگه از دستش خسته شدم آرزومه بم ...

ناشکری نکن از شیربگیریش خوب میشه

صلوات برای فرج آقا امام زمان(عج)یادت نره
2720
منم دوسش ندارم چون ۱۶ماهه ک ی شب درست نخوابیدم همیشه در حال گریه است دیگه از دستش خسته شدم آرزومه بم ...

واااای نگو توروخدا چجور دلت میاد...میدونم داری اذیت میشی ولی یکم دیگه تحمل کن انشالا زودی بزرگ میشه گریه هاشم تموم میشه

💔 خدایا امیدم فقط تویی رحم کن بهم😘

چقد اعتماد بنفست پایینه!!!!

اگه زشت بودی شوهر خوش قیافه نصیبت نمیشد چون مردا براشون چهره مهمه اصولا

تروخدا اینارو جلو بچت نگو بعدا، بذار با اعتماد بنفس بزرگ شه، 

خدایا،حال همه رو به بهترین شکل خوب کن♥️
2714

پسره

هرموقع تو شكمم بود همش خدايا شبيه من نشه

من خب با خانواده اي وصلت كرردم كه خب طاهر خيلي براشون مهمه،همسرم عاشقم شد و با اصرار اون بقيه راضي به ازدواجمون شدن،ولي هميشه منو بخاطر اينكه تپلي و سفيد نيستم مسخره ميكنن،مامان خودمم خيلي اين مساله براش مهمه بقيه بچهاش تپل و سفيد و درشتن من فقط ريزه ميزه و لاغرم رنگ پوستمم تيره تره هميشه هي اينو بهم ميگفت،حتي وقتي عقد بودم باهمسرم خونه مادرم اينا بوديم جلو اون ميگفت كه اره من به دختر كوچيكم گفتم غذا بخور مثل خواهرت نشي و من چقدر خجالت كشيدم ،انقدر بقيه از من بد گفتن واقعا نميدونم چطور همسرم باهام موند

واااای نگو توروخدا چجور دلت میاد...میدونم داری اذیت میشی ولی یکم دیگه تحمل کن انشالا زودی بزرگ میشه ...

یکم یعنی چقد؟بیشتر از۱۶ماه؟؟کاش میدونستین ۱۶مااه شب نخوابیدن و هی با صدای جیغ و گریه از خواب پریدن چجوریه،

یکم یعنی چقد؟بیشتر از۱۶ماه؟؟کاش میدونستین ۱۶مااه شب نخوابیدن و هی با صدای جیغ و گریه از خواب پریدن چ ...

روزها که میخوابه شما هم سریع کنارش بخواب، میدونم همیشه آدم هزار تا کار داره ولی هیچی بددتر از بی خوابی نیست خلق آدمو تنگ میکنه

اصلا شبا شیر نمیخوره فقط گریه میکنه هزار بار دکتربردمش خسته ام خیلی خسته 

از شیر بگیرش من تقریبا بچمو هفده ماهگی از شیر گرفتم بعد خوب میشه ...عادت می‌کنه به خواب

صلوات برای فرج آقا امام زمان(عج)یادت نره

زشتی یا زیبایی صرفا ی امر نسبی و سلیقه ایه

بعدم خدا زشت نمی افرینه

بعدم مهم اینکه همسرتون شما رو انتخاب کرده یعنی شماازنظراون زیبایید

بعدم زیبایی بچه ها ب صورتشون نیست بانو ب سیرتشونه و بنابراین بچه زشتی وجود نداره

نی نی من کچله کله اش هم گرد نیست اما من زیباترین مخلوق عالم میبینمش همینطور مادرو مادرشوهرم

نگاهتو عوض کن بانو 

با آرزوی بهترین حس و حال عالم

مادری از دیدالهی

سعی کنیم خوب باشیم،حتی بدها هم خوبی رومیفهمن!🙄

اگه بچه بعدی شکل شوهرت باشهدبینشون فرق میگذاری؟ به اون بیشتراهمیت میدی؟؟

کار اشتباه دیگرانو تو تکرار نکن اونا بد کردن به ظاهرت ایراد گرفتن تو بچت رو بااهمیت دادن به ارزشهای انسانی بزرگ کن همه رو سرشون میذارنش 

بعدم قیافه اون یاشما دست خودتون نبوده رویه چیزبی اهمیت زوم نکن که مرکز توجه بچت هم بشع

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.
2706