2726
عنوان

بچمو دوستندارم

1025 بازدید | 51 پست

سلام مامانا

من صورت خودمو دوستندارم اخه هميشه بقيه از من ايراد گرفتن و هيچ وقت باز خورد مثبتي درييافت نكردم بخاطر طاهرم،وقتي باردار بودم ارزو ميكردم بچم شبيه من نشه شبيه باباش بشه،اخه اون قيافش خيلي خوبه همه هميشه ازش تعريف ميكنن،ولي الان بچم شبيه خودمه،حس خوبي بهش ندارم و متاسفم براش كه شبيه من شده و مجبوره بازم مثل من سركوفتهاي ديگرانو بشنوه،همش باخودم ميگم چرا اصلا من ي بچه بوجود اوردم كه راه منو بره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم این چه حرفی هست که می‌زنی 

آدما رو مگه با ظاهرشون دوست دارند ؟ بعدشم شما اگر قیافت بد بود که شوهرت باهات ازدواج نمیکرد که 

در ضمن من خودم بچه که بودم مثلا از کلاس چهارم ابتدایی تا دبیرستان اصلا قیافم خوب نبود حتی بعضی از بچه های مدرسه هم بهم میگفتن !! تا اینکه وقتی وارد دانشگاه شدم و وارد دهه ۲۰ شدم قیافم خیلی خوب شد و برعکس رو از دیگران میشنیدم و تعریف میکردن

پس بچه شما هم کلی تغییر میکنه 

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 

مگه میشه ی مادر بچشو دوست نداشته باشه!!!!

مطمئن باش خودت باعثِ همه ی اون سرکوفتایی هستی ک خوردی

چون از الان داری راه رو برای طعنه زدنِ بقیه ب بچت باز میکنی

گـفـتنـد کــــــه او عـــــاشــــقِ گیـــســوی کمنــــــد اســت ،مـــوهـــایِ مــن از عصـــــرِ همـــــان روز بلنــــــد اســت ...♏

عزیزم این چه حرفیه؟!

چرا انقدر اعتماد به نفست پایینه؟!!!!

هم شما رو هم اون بچه ی معصوم رو خدا آفریده

نا شکری نکن لطفا

نمیدونم چه اشکالی روی ظاهرتون میزارین ولی مهم اینه ازدواج کردین و شوهرتون شما رو دوست داره 

اصلا به حرف اطرافیان که خیلی هم بی ادبن اگه به خودشون اجازه میدن در باره ی قیافه ی دیگران نظر بدن،اهمیت نده

اون بچه در آینده از نداشتن اعتماد ب نفس رنج میبره درست مثل مادرش ، ی مادر و پسر میشناسم پوست سبزه ی تند و قیافه ی بدی دارن ولی اینققققد اعتماد بنفس دارن ک عاشق رفتارشون میشی اصلا کاری ب قیافشون ندارن

یه جاایی خوندم یه خانومه بچش خیلی زشت بوده جوری که همه مسخره میکردن.. مادره هر روز صورت بچه رو ماساژ میداده.. می.فت بچه که بزرگ شد انقد خوشگل شد.از ظاهر خودت ایراد نگیر.. به خودت برس.. به سر وصورتت.. محاله خوب نشی

لبخند بزن..اینطوری قشنگتر نیستی؟؟
2706