2726
عنوان

با ابراز احساسات زن و شوهری توی جمع موافقید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 509 بازدید | 42 پست
منم نخاستم به. زور به شما بگم کجا زندگی کردم.!!! فقط تجربه مو گفتم که مثال زده باشم و عین واقعیت بود

تجربه ی منم میگه عادیه ل ب گرفتن تو جمع یا حتی بغل کردن یا ب راحتی راجع ب س ک س حرف زدن البته اونور ن اینور

دیگه بوس و بغل توی اروپا و دنیا عادیه  تحریک کردن همه جا ناپسنده.

نه همه دنیا توی امریکا و کشورهای اسیای دور در  مکانهای عمومی غیر  عادیه 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بعضی ها فکر میکنن کل دنیا مثل شهر خودشونه😁😁😁

استارتر منظورشو کامل نگفت

فکر کنم منظورش اینه بعضیا تازه ازدواج کردن همه جا تابلو همو لمس میکنن

هی چشم و ابرو و اشاره میرن تو توهم اتاق خوابن

محبت ندارن شهوت دارن. باعث معذب شدن جمع میشن

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.

تو شهر شمام خیلیا اینجورین 😁😁😁

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سرّ غیب 🌹🌹🌹   باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور🌹🌹🌹🌹🌹
2728

بابا این خوبه ما فامیل مون جلو جمع رفت نشست رو پای شوهرش کاس حداقل بغل و بوس باشه دستشم انداخته بود گردنش انقد قربون صدقه هم میرفتن خانواده های ما از خجالت مردن بعضی کارها مخصوص خونه اس

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
نه همه دنیا توی امریکا و کشورهای اسیای دور در  مکانهای عمومی غیر  عادیه&nbs ...

دقیقا

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سرّ غیب 🌹🌹🌹   باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور🌹🌹🌹🌹🌹
استارتر منظورشو کامل نگفت فکر کنم منظورش اینه بعضیا تازه ازدواج کردن همه جا تابلو همو لمس میکنن هی ...

درسته

نه همه دنیا توی امریکا و کشورهای اسیای دور در  مکانهای عمومی غیر  عادیه&nbs ...

یعنی این همه تو سریالا و فیلما نشون میده همو میبوسن و عاشقانه قدم میزنن واقعی نیست

حتی مستند و مصاحبه هم دیدم جوونا راحتن تو مکان عمومی 

دوستم رفته بود آلمان میگفت تو پارک و اتوبوس و... همه کارای شنیع میکنن باید جهت نگاهتو عوض کنی 😂 

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.

استارتر جان میگن تب تند زود عرق میکنه 😈😈من معتقدم روابطی که ملایم تر جلو بره بیشتر. دوام داره تا روابطی که هیجانی اغاز بشه البته امیدوارم همه عشقشون پایدار. باشه مخصوصا دوستاتون 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )

جای یکسری لوس بازیا فقط توی اتاق خوابه عزیزم..وگرنه که منم عاشق شوهرمم و هزار بار واسش می میرم...ولی اصلا به رخ نمی کشم..نیازی هم نیست 😊😊