2726

اینکه توی جمع دوستانه که همه متاهل هستن یه زوجی هی همدیگه رو بغل و بوس کنن و زرت و زرت قربون صدقه همدیگه برن درسته بنظرتون ؟ بنظر من که شدیدا طرفدار ابراز احساسات نسبت به همسر هستم اینکار توی جمع قشنگ نیست..نمی دونم بعضیا هدف شون چیه ازین کارا ...حس میکنم انگار میخان به رخ بکشونن..بعضی کارا دیگه واقعا مناسب خونه خود آدمه فقط نه جلوی جمع...چه لزومی داره آخه به زور به دوستات اعلام کنی که عاشق شوهرتی !!!! خب خداروشکر که عاشق همید ایشالا ک همیشه عاشق بمونید اما خواهشا توی جمع یه مقدار متین رفتار کنید...مخصوصا یه تعدادی آدما که کلی هم ادعای فهم و درک و سواد و...دارن و مرتب توی بوق و کرنا میکنن این ادعا رو..من که خوشم نمیاد ...

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سرّ غیب 🌹🌹🌹   باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور🌹🌹🌹🌹🌹

موافق نیستم مخالفم نیستم

اما اینو ترجیح میدم به دیدن زوجی که دعوا و بحث دارن تو جمع

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
موافق نیستم مخالفم نیستم اما اینو ترجیح میدم به دیدن زوجی که دعوا و بحث دارن تو جمع

بنظر من هیچکدومش درست نیست..هر چیزی و هر رفتاری جایی داره

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سرّ غیب 🌹🌹🌹   باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور🌹🌹🌹🌹🌹

@laluna   ی عزیزم نبودی چند روز 🌸

دلمون  تنگ شد 🍃

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.

من دوستام اخلاق مشابه خودم دارن کلا از  فیلترای زیادی رد میشن تا خانوادگی رفت وامد کنیم همه هم مثل همدیگه فکر میکنیم برای همین هیچوقت نگران رفتاراشون نیستم ادم با کسی که هم اخلاقش نیست رفت وامد. نمیکنه حرصم نمیخوره اونا ارزشهاشون متفاوته غلط نیست

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
بنظر من هیچکدومش درست نیست..هر چیزی و هر رفتاری جایی داره

فرهنگ ما خیلی بسته ست

حتی محارم رو هم سنگین میدونیم به هم محبت کنن!

به نظرم گاهی لازمه بدبین نباشیم و طبیعی برخورد کنیم

چرا هر چیزی رو به خودمون بگیریم و تشریح کنیم

2706