2726

انقدم خستم پاهام درد می کنه چشامم میسوزه از بی خوابی ولی نمیتونم بخوابم

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤
از دل درد پریودی ...بیدار شدم یدونه ژلوفن خوردم..فعلا خوابم نمیاد

مرده😑

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سرما خوردم وحشتناک ، از بس تو خواب کابوس میدیدم به طور عجیبی پاهام درد گرفته 

سرما خوردگی خیلی چیز بدی هست من قبلا ها ۴ سال یک بار هم سرما نمیخوردم نمیدونم چرا یکی دو ساله در سال چند بار مریض میشم 

یه ساعت دیگه میرم آمپول بزنم تحمل ندارم 

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 
2706