2410
2553
عنوان

مشکل خواهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 21766 بازدید | 224 پست
ندارمش 

احیانا خودت اون دختره نیستی ؟؟؟؟؟

آخه خیلی طرفدار چهره و کمالات دختره رو میکنی!!!!!

در ضمن خواهرت (که فکر نمیکنم خواهرشی) بدترین زن دنیا،،، تا الان پا به پای مرده کار کرده مادر دو تا بچه هست هر چی باشه از اون زن کثیف که عاشق یه مرد متاهل شده بدتر نیست 

و  اما اون مرده به اصطلاح دومادمتون،،، میتونست اول همسرش رو طلاق بده بعد بره سراغ لاشی بازی خاک تو سرش🤚🤚🤚

یه دخمل باهوش🙄😘😍💋💄💅👗👠👒👜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهرت چه تصمیمی داره؟ چرا نمیخواد قبول کنه اونم مقصره؟ کسی تا حالا بهش نگفته راهش اشتباست؟

فعلا که بخشیده ولی بهش میگم محبت کن بهش نزار بره مخل نمیده دو دستی به پولاش چسبیده خواهرمن عوض بشو نیست تازه بیشتر طلبکارشده شوهره هم که جرات نداره بگه چون تو محبت نمیکنی اینم خودش زده به اون راه

درخواست دوستی ندید 
احیانا خودت اون دختره نیستی ؟؟؟؟؟ آخه خیلی طرفدار چهره و کمالات دختره رو میکنی!!!!! در ضمن خواه ...

نه والا اخه من از روز اول درگیر ازدواجشون بودم دامادمون بامن هی میگفت چرا سرده چرا بامن حرف نمیزنه مگه مجبورش کردین بارها با خواهرم جلسه گذاشتیم که شوهرت کم کم صداش درمیاد گفت من از این لوس بازیا بدم میاد دختره هم خوب قبافش خوبه بیام بگم میمون و هرزه بود دلتون خنک میشه 

درخواست دوستی ندید 
2720
احیانا خودت اون دختره نیستی ؟؟؟؟؟ آخه خیلی طرفدار چهره و کمالات دختره رو میکنی!!!!! در ضمن خواه ...

طلاقش نمیده دوسش دارع ولی با این رفتارش کنار نمیاد یا از مهریه و گرفتاریش میترسه دیگه نمیدونم 

درخواست دوستی ندید 
فعلا که بخشیده ولی بهش میگم محبت کن بهش نزار بره مخل نمیده دو دستی به پولاش چسبیده خواهرمن عوض بشو ن ...

اسی چراااا اینقد حقو به دختر ودامادت میدی

من ،زن از خواهر تو سردترم دیدم که شوهرش خیانتت کرده با اینکه خودش باعث شده ،خواهر وپدر و...به هیچ عنوان چشم دیدن اون دخترو ندارن،حتی اگه خیلی دختره خوبی باشه

میگن  زندگی دخترمونو خراب کرد

بعد شما هی میگی اون دختر خوبه وخوشگله

درصورتی که همیچین زنایی حتی اگه خوبم باشن ،از نطر بقیه خوب نمیان

انصاف نیست یکبار به دنیا آمدن واین همه مردن..
اخه از این زنای الکی و گذری هم نبوده خوشگل کارمند دکترا تنها زندگی میکنه تحقیق هم کردیم همه قبولش دا ...

خب برید در خونه و محل کارش جوری آبروریزی دربیاید ک کسی قبولش نداشته باشه

هرزگی ب دکترا داشتن و نداشتن کاری نداره

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
پیام هاشون دیده بهش میگفته دردت به سرم و فلان سر همین پیام ها دعوا شده تحقیق هم کردیم دختره خیلی مهر ...

برین دم خونش آبروشو ببرین . ی کاری کنین با پدر و مادر مجبور شن جمع کنن از اون محله برن

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
2714

من از خواهرم بدی نگفتم فقط گفتم اهل محبت کردن نیست شوهرشم بشدت ادم عاطفی هست که اینم اصل اول زندگی مشترکه 

درخواست دوستی ندید 
خواهرم رفت 

یکی از فامیلا زنش خیانت کرده بود. خواهرای پسره رفتن انقد دم خونه عروسشون لیچار بارشون کردن ک پدر مادر دختره کلا از اون شهر رفتن . ابرو واسشون نموند. جفت پا رفته تو زندگی یکی دیگه

....

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
اسی چراااا اینقد حقو به دختر ودامادت میدی من ،زن از خواهر تو سردترم دیدم که شوهرش خیانتت کرده با ای ...

نه واسه من عجیب بود چون همیشه فکر میکردم زنایی وارد این رابطه میشن که فقیرن یا هرزه ان ولی دختری با این شرایط چطور قبول کرده وارد این رابطه بشه عحیب بود واسه هممون چون محل کار و فامیل و هیچکس بدی ازش نگفت شخصیتش عجیب بود 

درخواست دوستی ندید 
2706