2737
2734
عنوان

مشکل خواهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 21766 بازدید | 224 پست
فقط میگه برو نی نی سایت بپرس ممکنه دوباره بره سمت کسی؟؟؟

باهم برن مسافرت دو نفری ،برن خرید ،برن سینما تمام وقتشون و باهم بگذرونن خیلی تاثیر داره برای زناشویی هم حتما برن دکتر این رابطه وقتی از بین بره زندگی نابود میشه 

عزیزم تو هم حال و روز خواهرت و درک نمیکنی خیلی تو خودش شکسته به خاطر خیانت ،بعدم آدم مغروری ه آدم ای ...

اره فکرشم سخته زنی که زیر پاشو نمیدید حالا اینجوری شکسته شده ولی میتونست جلوگیری کنه بعد اینکه فهمید بهش گفتم حرمت خودتو نگه دار ورداشت رفت به دختره فحش و تهدید وختره هم اصلا محل نداد حالا بیشتر خرد شده میگه کاش نمیرفتم 

درخواست دوستی ندید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اره فکرشم سخته زنی که زیر پاشو نمیدید حالا اینجوری شکسته شده ولی میتونست جلوگیری کنه بعد اینکه فهمید ...

ببین خشم خودش و باید خالی میکرده با این کار تخلیه روانی شده ،دست خودش نیست این رفتارها اتفاق خیلی بدی تو زندگیش افتاده مثل این میمونه یکی تحقیرت کنه ،اونم حس تحقیر بهش دست داده میگه من از نظر ظاهری حتما کمترم که جذب اون شده ،من بهش حق میدم 

ببین خشم خودش و باید خالی میکرده با این کار تخلیه روانی شده ،دست خودش نیست این رفتارها اتفاق خیلی بد ...

اره من باهاش بودم دختره از سالن ارایش اومده بود خووهرم کلی جیغ کشید لام تا کام حرف نزد گفت دفعه بعد زنگ میزنم 110 گم شید 

درخواست دوستی ندید 
2738
نمی دونم این دختر با این شرایط چرا خودسو هوار می کنه رو زندگی کسی دیگه

منم همین موندم بخدا از نزدیک نمیدیدم میگفتم عکسش فتوشاپه بلند سفید چشم رنگی پولدار مجردا واسش میمیرن اخه داماد ما 😐😐😐

درخواست دوستی ندید 
منم همین موندم بخدا از نزدیک نمیدیدم میگفتم عکسش فتوشاپه بلند سفید چشم رنگی پولدار مجردا واسش میمیرن ...

چرا همش میگی داماد ما؟داماد شما هم به نظرم یکی از اون مردایی که براش میمیرن من حدس میزنم تنها با داماد شما رابطه نداره 

چرا همش میگی داماد ما؟داماد شما هم به نظرم یکی از اون مردایی که براش میمیرن من حدس میزنم تنها با دام ...

رفتیم مجتمعش تحقیق گفتن فقط ی اقا میاد خونش اونم داماد ما بود بعد هم خانواده دختره رو میشناسیم اگه کاره ای بود زن داییاش و فامیلاش میگفتن 

درخواست دوستی ندید 
پس عملا شوهرت خواهرت شده برده خواهرت

خوب تقصیر خود شوهره است ،از خودش اختیار و اراده نداره زنش کارتاش و میگیره بعد هفتگی بهش پول میده اونم صداش در نمیاد این دیگه چه مردی ه 

خواهرم خیلی دنبال این بود ی آتو پیدا کنه تا خونه های قبلی دختره رو حتی پیدا کرد سرکار دختره تحقیق کرد فامیلاش فامیلای شوهرش ی مورد هم پیدا نکرد حتی گفتن یکی دوبار خواستن دختره رو انتحان کنن پا نداده 

درخواست دوستی ندید 
2706