2737
2739
منم پسرم دقیقا پارسال این موقع سینه پهلو کرد علائمش همین سریع ببر دکتر من عکس از سینش گرفتم ودکتر گف ...

تب هم داشت علائمش چطوری بود....؟پسرم تب نداره خداروشکر شیرم خوب میخوره سرفه میکنه چندتاپشت سرهم سینه اش هم گاهی اوقات خس خس داره از بعدازظهری عطسه هم میکنه...امروز هم همش خواب بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
فقط صریع ببرش دکتر متخصص اطفال دست دست نکن سریع ببرش دکتر  من نابلد دست دست کردم سینه پهلو تبد ...

دکترش واسه شنبه نوبت داد فردا جمعه است دکترای متخصص نیستن چیکار کنم؟

تب هم داشت علائمش چطوری بود....؟پسرم تب نداره خداروشکر شیرم خوب میخوره سرفه میکنه چندتاپشت سرهم سینه ...

خواب چون استخوناش درد میکن فقط ببرش دکتر . اونم یک دکتر خوب ببرش ن هر دکتری 

بچه منم تب نداشت . نشین پای موبایلو وفلان فقط سریع ببرش دکتر ک داری مثل من در حق بچه ت کوتاهی میکنی خودم ترسیده شدم . نمیدونم تو بیمارستان هرچقدر بچهم درد داشت هرچقدرم پرستارا اذیتش میکردنن 

2738
خواب چون استخوناش درد میکن فقط ببرش دکتر . اونم یک دکتر خوب ببرش ن هر دکتری  بچه منم تب نداشت ...

دکترش فوق تخصص هست چکاپ دوره ای میبرمش واسه شنبه نوبت داده دکترای متخصص نیستن الان بچه رو کجا ببرم خب؟

پسر منم عید سینه پهلو کرد بیچاره شدم چون متخصص نبود تب نداشت سرفه بد داشت مثل پیرمردها سرفه عادی نبود سینه اش خس خس میکرد از بینی اش خلط روون میومد یک هفته انتی بیوتیک مصرف کرد خدا رو شکر خوب شد خانمی به صدای سرفه اش خیلی دقت کن 

تب هم داشت علائمش چطوری بود....؟پسرم تب نداره خداروشکر شیرم خوب میخوره سرفه میکنه چندتاپشت سرهم سینه ...

سلام مزشه بگی اخر پسرت چطوری خوب شد؟؟؟با دارو خوب شد ؟؟؟ پسرمنم الان اینطور شده میترسم

سلام مزشه بگی اخر پسرت چطوری خوب شد؟؟؟با دارو خوب شد ؟؟؟ پسرمنم الان اینطور شده میترسم

دکتر بردمش عزیزم بهش دارو داد سرما خورده بود خیلی بد سرفه میکرد...الان ماهیانه حتما دکتر میبرمش چکاپ میشه که خیالم راحت باشه

دکتر بردمش عزیزم بهش دارو داد سرما خورده بود خیلی بد سرفه میکرد...الان ماهیانه حتما دکتر میبرمش چکاپ ...

منم پسرم بد سرفه میکنه دکتر بهش ازیترومایسین داده بنظرت با اون خوب میشه؟؟ میترسم کارش به بستری بکشه