2726

كلن تعريف از خود نباشه 

نفسم حقه (انشالله)😀😌

انشالله مشكلتون حل شه و حاجت روا شيد به حق پنج تن 

😍🌸منم دعا كنيد 🌸😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

سلام عزیزم سحرت بخیر

لطفا واسه من دعا کن انشاالله این ماه باردار باشم بسلامتی❤انشاالله هممون حاجت روا شیم

خدایا هزاراااان بار شکررررت به خاطر فرشته نازنینی که بهم بخشیدی  بعد از 17 ماه انتظار، 10 شهریور 98 بی بی چکم هاله انداخت و 15 شهریور کاملا مثبت شد به لطف خدا و امام حسین،خدایا پسر کوچولومو در پناه خودت حفظ کن و هیچ خانمی رو حسرت به دل مادر شدن نذار،الهی آمـــین  خدایا شکـــــــرت،این سری بدون انتظار طولانی منو لایق مادر شدن دوباره دونستی😭❤ اولین ماهی بود که اقدام جدی داشتیم،خدایا شکرت.10بهمن1401 بی بی چک زدم بعد دوساعت هاله داشت،12ام دوباره زدم سریع هاله انداخت،عصرش ازمایش دادم و با بتای455 خوشحالیم تکمیل شد😍😍الهی فدات شم نفس مامان،انشاالله صحیح و سالم بیای بغلم،عاشق تو و داداش کوچولوتم😍😍🤗خدایـــــا دامن هرکی بچه میخاد رو با اولاد سالم وصالح سبز کن،آمیـــــــــن🙏

لطفا برای حاجات دل من 

برای بچه عزیزم

برای مادر گرفتارم

از طرف هر سه نفرمون ، نفری ۵ صلوات

جمعا ۱۵ صلوات برات میفرستم

اگه فرستادی لایکم کن،ممنون

زندگیم نیاز به یه معجزه داره. یه(صلوات)برام از ته دل بفرست اگه امکان داره.ممنون.

برای منم دعا کن ( بگو برای صاحب این کاربری چون اسم واقعیم نیس😉) که به زودی حالش خوب شه و بتونه زندگیشو دوباره با حال خوب بسازه و یه دوست صمیمی واقعی که همو دوست داشته باشن داشته باشه❤

منم برات دعا کردم استاتر

توروخدااااااا  براااااام  دعاکن  ...دلم خیلی گرفته...خیلی گرفتارممممممممم.... ی حاجت مهمم  دارم تااخر شعبان دلم میخواد براورده بشه.... خیلی خستممممم ...فدای دلت

منم برای حاجت رواییت صلوات فرستادم

خداایااا سخت  ب وجودت و پشتیباانیت نیاازمندم اگر کمکم نکنی میشکنم ... منتظر معجزه ی توهستم البته برای من معجزه براای تو ک کاری نیست"  اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم "

اگه قابل باشم برای حاجتتون آیت الکرسی می خونم

لطفا اگه قابل میدونین برای نی نی دارشدن ی خانمی بعد سالها

و 

آشتی کردن ی خانم با همسرشون دعا کنین

الهی عاقبت بخیر باشین الهی آمین

سپاسگزارم⁦🌹🌹🌹🌹

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹
2706