2733
2734
عنوان

مادرشوهر گرامی من

260 بازدید | 6 پست

سلام لطفا عادلانه قضاوت یا راهنماییم کنید منزل ما با مادرشوهرم ۳۰ دقیقه راهه.همسر من تمام روزا بکوب سرکاره ۵ شنبه ها۴ میاد فقط.پدرشوهرم فوت کرده ۶ تاخواهر برادرن .مادر همسرم تمام کارهاشو به همسر من میگه من با این قضیه مشکل ندارم.اما ی پسر مجرد داره خونه تازه نامزد کرده .از عروس جدید خوشش نمیاد مادرشوهرم از منم خوشش نمیادا اما اون چون بهش به توجهی میکنه و خیلی کلاس میذاره ۵ شنبه ها ک اون میاد از ۴ شنبه میاد خونه من تا جمعه .منم امروز با همسرم و مادرش رفتیم جمکران .خوب بود اما موقع برگشت توقع داشتم مادرشو بذاره کرج خونش ک نذاشت منم دعوام شد گفتم منم خستم میخام ب کارام بریم بچم دوسالو نیمس .استراحت میخام ایتطور نمیشه که البته اصلا مادرشوهرم نفهمید .الانم با همسرم قهرم .چون من خیلی اخترام میذارم زیاد میاد خونه ما ب خدا ناراحت نیستم اما خوب ب من جه از اون عروس خوشش نمیاد یا دوتا دختر داره یکی دوتا کوچه بالاترش یکیم نزذیک خوب ی بارم بره اهره هفته ها اونجا شب .بنظرتون اگه من بدم راهنماییم کنید اگه نه هم چیکارکنم 

گاهی ناخواسته قضا وت میکنیم بعد در همان موقعیت قرار میگیریم اما نمیدانیم چرا.....

بد نیستی عزیزم ولی بعضی مسائل اطراف زندگی هستن اصلا چاره ندارن

عزیز دلم پسرش چکارکنه نمیتونه که مادرشو بذاره پشت در 

من خودم بامادرشوهرزندگی میکنم گاهی اذیت مشم ولی شوهرم چکارکنه بگه برو پیش پسرای دیگ؟؟ اونم چاره نداره

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.
بد نیستی عزیزم ولی بعضی مسائل اطراف زندگی هستن اصلا چاره ندارن عزیز دلم پسرش چکارکنه نمیتونه که ماد ...

نه نمیتونه درسته.اما منظورم اینه پس من الان جونم اخرهفته هامو دوس دارم برم با شوهرو بچم بگردم چی شوهرم عرضه نداره نیازاشو مستقیم بگه و رو دروایسی میکنه چون همیشه کوتاه اومده.دیشب بهش گفتم من طلاق میگیرم ازت اما اینطوری باهات نمیمونم .مادرشوهرمن خودش از اول اردواج کلا با خانواده شوهرش قطع ارتباط کرده و راحت به خودشو زندگیش رسیده محلم نمیذاشته .تو خانوادشونو به عروس احترام اصلا نمیذارن برادر اول همسرم جدا شده دومیش دوبار جداشده الان باز نامزده میگه خوشم نمیاد از این زنشم.دلیل نمیشه من کلا احترتم میذارم خستم کنن

گاهی ناخواسته قضا وت میکنیم بعد در همان موقعیت قرار میگیریم اما نمیدانیم چرا.....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

حق با تو صددرصد ..قبل اینکه بیاد برنامه بریز اخرهفته برید بگید نیستیم این هفته ..بره پیش دختراش ...

HTML • Image URL • Blogger • Friendster • hi5 • MSN • MySpace • Facebook • Wordpress • Google Plus • iGoogle • Hyves
2731
حق با تو صددرصد ..قبل اینکه بیاد برنامه بریز اخرهفته برید بگید نیستیم این هفته ..بره پیش دختراش ...

نمیره میگه خونه داماد خوب نیست ادم بره زیاد

بگو مادرجان درست نیست به خاطر کسی دیگه خونه زندگیتو  ول کنی چرا پررو میکنی عروستو غیر مستقیم می ...

امیدوارم بودم متوجه بشه اما،،،،،،