2737
2734
عنوان

بخشش خیانت همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 6952 بازدید | 46 پست

ما ادما بدترین کارا و گناه ها رو میکنیم و خدا میبخسه

شما هم ببخش هرچند خیلی سخته 

دل بزرگی میخواد

شوهرت یه لغزشی کرده و از ترس برملا شدن احتمالا هی استرس داشته و دختره حسابی تیغش زده

پس براش مخم بوده ک پیش تو آبروش نره

ببخش اما نذار فکر کنه برات عادیه و مهم نیست

گاهی ک یادش افتاذی و دلت شکست بذار اشکاتو ببینه و بدونه چقد برات مهمه و زیادم ازش گلایه نکن و ب روش نیار که جری بشه و از لج بدتر کنه خدای نکرده

و خداوند سر را آفرید، تا روی گردن باشد... نه در زندگی مردم... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سخته عزیزم بخودت فرصت بیشتری بده شاید هرگز فراموش نکنی ولی سعی کن هر روز که پا میشی اگه واقعا شوهرت پشیمانه خودت یه خط رو این ماجرا بزنی تا کم کم محو بشه.لعنتی وسوسه بسیار چیز بدی هست و در کمین همه ی ماست.شاید این ماجرا خدای نکرده برای ما هم پیش بیاد.پس برو بالا بالای بالا .از اون بالا وقتی نگاه میکنی به این زمین میبینی چقدر همه کوچیکن چقدر همه با تمام مشکلاتون ریزن.چقدر وسعت دیدت زیاد شده... و چقدر این زندگی کوتاه هست.و بزودی باید سفر کنیم خیلی زود.پس راحتتر از هر چی بگذریم.شاید فرصت خیلی کم باشه.

🌾دیدن روی گل و سیر چمن نیست بهار...🌾بخدا بی رخ نعشوق حرام ست حرام...🌾آن بهارست که بعد از شب جانسوز فراق...🌾بهم آمیزد ناگه دو تبسم دونگاه...💝
نمیخوام ناامیدت کنم ولی هیچوقت نمیتونی مثل قبل باشی همیشه یادت میمونه و بهش مشکوکی

من هنوز دو ماه از ازدواج بیشتر نگذشته بود شوهرم بهم خیانت کرد با یه زن شوهر دار بخشیدمش ولی همیشه تو ذهنم بود و آزارم میداد و اینکه بازم خیانت های بعدی تکرار شد ومن طلاق گرفتم‌ 

سه سال پیش این دختر هفده سالش بوده و همسرم بیست و پنج سالش.مادر این دختره طلاق گرفته بوده و کار این مادر با دختراش این بوده که با مردای مناهل دوس شن و پول ازشون بکشن

همسرم هم بعضی وقتا هی بهم میگفت یچیز میخوامکبهت بگم یهومشکل خیلی خیلی بزرگ دارم به خدا گفتم اگه این مشکلم به خیر خوشی حل شه نذر کردم و از این حرفا.... وقتی بهش میگفتم چیه میگفت هیچی ولش کن.تا نگو مشکلش این بوده

2738

ببین من کلا بهش اعتماد داشتم خیلی یبار که پای کامپیوتر بود داشت عکس و فیلمایی که تو گوشیش بود میریخت تو کامپیوتر بهد کامپیوتر خاموش نکرد و رفت بیرون من رفتم پای کامپیوتر دیدم سطل زباله کامپوتر پره

2706