2726

یه مقاله از سایت دکترم هستش که پیشنهاد میدم بخونید

ساده روان کوتاه

خیر چنین نیست به این دلیل که لیزر استفاده شده برای دستگاه های موهای زائد امواجی است که در پوست تولید گرما می کنند که منجر به غیرفعال شدن فولیکول مو و در نهایت مانع رشد مو می شود. این انرژی تنها جذب لایه های سطحی پوست شده و به هیچ عنوان باعث جهش سلولی نمی شود. از طرفی دیگر عمق نفوذ لیزر فقط تا ریشه مو می باشد که در دستگاه هایی که از تکنولوژی الکساندرایت استفاده می کنند این میزان به حداقل خود یعنی 3 میلیمتر رسیده است. ضمنا اگر دستگاه های لیزر موهای زائد حتی یک درصد خطر بیماری هایی مثل سرطان را تشدید می کردند (حتی یک مورد گزارش در دنیا) در اولین اقدام تولید آن توسط سازمان غذا و دارو ایالات متحده متوقف می شد.ب

گاها دیده شده که برخی افراد از لیزر موهای زائد ناحیه بیکینی ترس دارند، به این علت که مبادا در آینده توانایی بارداری از آنها سلب شود!
قطعا با توضیحات فوق متوجه شدیم که رفع موهای زائد ناحیه تناسلی با عمق نفوذ کم دستگاه لیزر امکان آسیب رسیدن به اندام های داخلی به هیچ عنوان وجود ندارد.

فراموش نکنیم اگر حتی یک مورد گزارش بیماری های بدخیم و خطرناک شده بود به طور کلی جلوی فعالیت آن گرفته می شد و توسط رسانه های عمومی اطلاع رسانی می شد، دقیقا مثل دستگاه های سولاریوم که در کشور فقط به صورت غیرقانونی فعالیت می کنند و بارها روابط عمومی وزارت بهداشت از طریق رسانه های عمومی از مضرات آن سخن گفته است.

بله دستگاه های لیزر موهای زائد بسیار پرتوان هستند و در صورتی که بدون نظارت پزشک و با درجات اشتباه انجام شوند یقینا سوختگی و عوارض جبران ناپذیر خواهند داشت، در این مرکز همواره لیزر با نظارت پزشک انجام می شود و مطابق با مصوبه وزارت بهداشت پیش از شروع هر جلسه لیزر باید مشاوره ای کوتاه با پزشک داشته باشید.

اگر دنبال حاشیه و دعوا و..... باشی هرچقدم تلاش کنی جواب ریپلی هاتو نمیدم ☺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بچه ها من ۴ ساله میحوام بتردار بشم و البته خیلی دوست داشتم لیزر کنم چند ماه پیش که دیگه از بچه دار شدن ناامید شدم البته جلوگیری هم نداشتم رفتم برای لیزر و سه بار هم لیزر بیکینی و زیر بغل کردم آخریش هم همین هفته قبل بود حالا دو روزه متوجه شدم باردارم .حالا هم خیلی ناراحتم مشکلی برای جنین پیش بیاد که البته با تست غربالگری و اینا امیدوارم مشکلی نداشته باشم و ازطرفی هم ناراحتم جلسات لیزرم دیگه ناقص میمونه . تو این سه جلسه هم کلی خوب جواب گرفته بودم حالا به نظرتون حالا که دیگه نمیتونم لیزر کنم چه کار کنم موهام زیاد نشه ؟؟؟؟؟از چه روشی استفاده کنم  

بچه ها من ۴ ساله میخوام مجدد بچه دار بشم و البته خیلی دوست داشتم لیزر کنم چند ماه پیش که دیگه از بچه دار شدن ناامید شدم البته جلوگیری هم نداشتم رفتم برای لیزر و سه بار هم لیزر بیکینی و زیر بغل کردم آخریش هم همین هفته قبل بود حالا دو روزه متوجه شدم باردارم .حالا هم خیلی ناراحتم مشکلی برای جنین پیش بیاد که البته با تست غربالگری و اینا امیدوارم مشکلی نداشته باشم و ازطرفی هم ناراحتم جلسات لیزرم دیگه ناقص میمونه . تو این سه جلسه هم کلی خوب جواب گرفته بودم حالا به نظرتون حالا که دیگه نمیتونم لیزر کنم چه کار کنم موهام زیاد نشه ؟؟؟؟؟از چه روشی استفاده کنم