2726
عنوان

خاک توسر عصبیم

324 بازدید | 9 پست

رابطم با شوهرم وقتی خودمونیم‌ خیلی خوبه. ولی گاهی وقتا تو جمع خونوادش‌از دستش عصبی میشم باهاش تندی میکنم. خونوادشم به شدت پسر دوستن. بعدش کلی ماراحت میشم ولی اون لحظه کنترلمو از ست میدم

منم قبلا مث تو بودم ولی یبار حس کردم از ناراحتی ما خوشحال میشن دیگه خودمو جمع کردم

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
 فقط سعی کن حرف نزنی وقتی عصبی میشی خودتو آروم کنی نفس عمیق 🌹به بعدش فکر کن که پشیمون میشی تا ...

خدا وکیلی وقت مهمون میاد دست تنهام میگم بیادچایو ببر میگه باشه بعدمیشینه با گوشیش کار میکنه و هی تکرار میشه نباید عصبانی شم

خدا وکیلی وقت مهمون میاد دست تنهام میگم بیادچایو ببر میگه باشه بعدمیشینه با گوشیش کار میکنه و هی تکر ...

شاید منظورشه خودت بیار چون توخانواده شوهر من مرد خیلی کمک نمیده خجالت میکشه شوهرت پاشه

میدونم یه روز میای و همه ی این سختیها تموم میشه واسه اومدنش صلوات بفرستین