2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استارتر سوال خوبیه منم برام سواله

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
2731

دوستان دلیلشم اگه میشه بگید

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
2738
من میفرستم غیرانتفاعی چون دولتیاهرکلاس حدود۴۰نفره شلوغن معلم نمیتونه خوب برسه بهشون  مسایل ترب ...

الان خیلی عیرانتفاعی ها هم چهل نفرند..

دخترم دولتیه..کلاسشون بین ۲۵تا سی نفر بوده همیشه.

من خیلی راضی ام.

محتاط باشیم، در "سرزنش" و "قضاوت کردن" دیگران،وقتی، نه از "دیروز او" خبر داریم نه از فردای خودمان
الان خیلی عیرانتفاعی ها هم چهل نفرند.. دخترم دولتیه..کلاسشون بین ۲۵تا سی نفر بوده همیشه. من خیلی ر ...

دولتی ک من میخدام بفرستم ۱۶نفرن تعدادشون کمه دولتی نزدیک خونمون هم سال قبل ۳۵نفربودن بایه کادراموزشی بی اعصاب 

پسرموبخاطرمحیط مدرسش دوس ندارم اصلادولتی بفرستمش

وخدایی که بشدت کافیست

به روحیه خودت و بچه ات و وصعیت مالی اتم نگاه کن..تصمیم بگیر.

الان هدیه روز معلم عیرانتفاعی ها حدودا پنج برابر ما پول باید برا هدیه بدن..دیگه همه چی بیشتره مخارج اش

محتاط باشیم، در "سرزنش" و "قضاوت کردن" دیگران،وقتی، نه از "دیروز او" خبر داریم نه از فردای خودمان
2706