2733
2734
عنوان

احتمال بارداری!

| مشاهده متن کامل بحث + 209 بازدید | 21 پست
نمیدونم اصن من رفتم احتمال بارداریو بخونم تو نت یهو دیدم ک میگه حرامه عصابمون بهم ریخت هم من هم شوهر ...

یعنی نیدونستی پاک شدی ازپریود یا ن🤔کفاره بدید انشالله حامله نمیشی.علاوه براون بعضی شبام خوب نیس مثل قمر درعقرب اول و آخر وسط ماه قمری شب چهارشنبه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بابا این حرفا چیه ... بعیده از خانمای ایرانی ... گناه چیه ... احتمال بارداری هم هست هم نیست .. کفاره ...

خانمی شما که اینجوری میگی خب به چیزی اعتقاد داری نداری پای خودته

کفاره برای کسیه که اعتقاد داره وبه اعتقاداتش پای بنده و وقتی خدا از چیزی نهیش کرده باشه و دستوری داده باشه انجام میده

واینکه بارداری تو دوران پریودی فرزند سالم به همرا نداره

حالا شما هرجور راحتی 

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید
نمیدونم اصن من رفتم احتمال بارداریو بخونم تو نت یهو دیدم ک میگه حرامه عصابمون بهم ریخت هم من هم شوهر ...

نمیدونستی خب اشکال نداره توبه کن خداهم ارحم الراحمین

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید
2731

یک سری از مراجع میگن گناهه اما یک سری از مراجع و روانشناسا میگن در اینجور مواقع که شوهر خیلی تحریک شده ممکنه به استمنا و کارای غیر شرعی دیگه دست بزنه پس رابطه مشکلی نداره اما ضررش برای زن خیلی زیاده..معذرت میخوام اما اصولا در اینجور مواقع که مرد خیلی تحریک شده و نیاز داره رابطه از عقب رو پیشنهاد میدن