2737
2734
عنوان

احتمال بارداری!

209 بازدید | 21 پست

دوستان رو چهارم پریودی رابطه داشتیم پیشگیری نداشتیم درواقع پیشگیری طبیعی بود ب نظرتون احتمال بارداری وجود داره؟ 

و اینکه گناهه واقعا؟ من نمیدونستم و الان عصابم خورده😔

دلیل گناهش چیه 

پا‌گرفتی توی قلبم کم نزاشتی تو رفاقت ...من بمونم یا نمونم به خودت بستگی داره.نرو هر جمعیو بی من بگو عشقم نمیزاره😊امشب ازخود بیخودم شرمیکنم هرکی بیاد سمت تو، بده بمن دست تو ،همسفرقلب من بگو کی دوستم داره قدر تو😉

بله حرامه و باید کفاره بدین 

ان شالله که باردار نمیشی

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
دلیل گناهش چیه 

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید

پریودیم چهار روزست بازم حساب میشع پام؟ 

اره ولی مقدارش خیلی کمتره

اگه پاک شدی بدون غسل کردن اشکالی نداره

نمیدونم اصن من رفتم احتمال بارداریو بخونم تو نت یهو دیدم ک میگه حرامه عصابمون بهم ریخت هم من هم شوهرم ک الان مث چی بگم پشیمونه بخدا نمیدونستیم😞😔

بابا این حرفا چیه ... بعیده از خانمای ایرانی ... گناه چیه ... احتمال بارداری هم هست هم نیست .. کفاره هم نده لطفا پول اضافی داری بنداز سطل های بزرگ آشغالی شهرداری که بچه های کار وقتی میرن برای پلاستیک پیدا کنن بتونن ی نون بخرن ... نی نی هم بود خدا رو شکر کن عزیزم.

2706