2733
2734

من خودم میگم که هرکاری رو که توی انجامش شک داری هیچ وقت انجام نده چون شدیدا پشیمون میشی و اینکه هیچ چیز از هیچکس بعید نیست😎 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آدم اگه برای انجام کاری پشیمون شه بهتر از اینه که حسرت انجام ندادنشو یه عمر بخوره.

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.
2731

هیچ وقت هیچکاری رو نصفه ولش نکن حتی اگه از اون کار بدت میاد بسرانجامش برسون.

🌾دیدن روی گل و سیر چمن نیست بهار...🌾بخدا بی رخ نعشوق حرام ست حرام...🌾آن بهارست که بعد از شب جانسوز فراق...🌾بهم آمیزد ناگه دو تبسم دونگاه...💝

اینکه همیشه خود واقعیت باش. 

زیادی برای دیگران از خودت نگذر که یه روزی کم بیاری و متهم بشی چون نمیتونی ادامه بدی حتی اگه شوهرت باشه

و اینکه توی زندگی مشترک مرد رو هرجوری بار بیاری بار میاد حتی اگه شده با دعوا همون اول عادت کنه خیلی بهتره همون جنگ اول به از صلح اخر

دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم.......خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.......السَّلامُ عَلیکَ یااَباعَبْدِالله...
2738
2706