2737
2734

معمولا جوابش خوش خیمه نگران نباش منم یک ماه پبش نمونه برداری کردم خوب بود خداروشکر...

علمدار ما این بار هم از سرزمین فرات برنگشت😭😭😭🖤            سردار خوبی ها تو همیشه در قلبمان زنده ای 😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
معمولا جوابش خوش خیمه نگران نباش منم یک ماه پبش نمونه برداری کردم خوب بود خداروشکر...

هزینه اسکن و نمونه برداری چقدره معمولا؟

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...
منم داشتم اما دکتر گفت نمونه برداری نمیخواد  شما اسکن هسته ای رفتی؟ تو اون نشون داد؟

معمولا از یه حدی که بزرگتر باشن باید بریم نمونه برداری مال من نزدیک به یک سانت یکم بیشتر بود که گفت نمونه برداری واجبه.

علمدار ما این بار هم از سرزمین فرات برنگشت😭😭😭🖤            سردار خوبی ها تو همیشه در قلبمان زنده ای 😭😭😭😭
2738

منم داشتم خیلیم میترسیدم ولی خوش خیم بود ازمایشگاهیه همون روزنمونه برداری گفت نگران نباش احتمال بدخیمی ندول تیرویید کمه

جز راست نباید گفت ،هر راست نشاید گفت...شکوفه۱ بودم قبلا ولی دوس ندارم شکوفه۳ بشم
منم داشتم اما دکتر گفت نمونه برداری نمیخواد  شما اسکن هسته ای رفتی؟ تو اون نشون داد؟

نهدعزیزم سونوگرافی رفتم فقط،دکتر گفت باید نمونه برداری بشه ازیه طرف حامله هم هستم واقعا مینرسم 

هزینه اسکن و نمونه برداری چقدره معمولا؟

مطب شخصی اگه بری با جواب پاتولوژی شو بگیری دور بر ۵۰۰ ولی من رفتم بیمارستان ۲۵ تومان.

معمولا از یه حدی که بزرگتر باشن باید بریم نمونه برداری مال من نزدیک به یک سانت یکم بیشتر بود که گفت ...

واسه من نزدیک ۴ سانت بود🙁

جز راست نباید گفت ،هر راست نشاید گفت...شکوفه۱ بودم قبلا ولی دوس ندارم شکوفه۳ بشم

منم 13ساله ک متوجه شدم ی گره گرم سمت راست تیروییدم دارم وقتی میگن نودل(گره)گرم یعنی خطری نداره نگران نباشید فقط تغذیه و استرس رو رعایت کنید ک سطح هورموناتون بالا پایین نشه معمولا کسایی ک گره تیروئید دارن ب سمت پرکتری تیروئید ممکنه برن 

واسه من نزدیک ۴ سانت بود🙁

فکر نمیکنم ها شاید نوشته ۴ میل یا یه چیز دیگه آخه ۴ سانت خیییلیه😑

فکر نمیکنم ها شاید نوشته ۴ میل یا یه چیز دیگه آخه ۴ سانت خیییلیه😑

خوب خیلی بود عمل کردم ولی خوش خیم بود

2706