2726

من میترسم نتونم. میترسم اشتباه کنم یا بلد نباشم یا مريضی هاشون . اونم دست تنها... کیا خیلی نگرانن که شوهراشون کمک نکنن؟   یا همتون از اون شوهر خوباا دارین ؟

خیال روی کسی در سرست هر کس رامرا خیال روی کسی کز خیال بیرونست 

من اصلا نگران نبودم

ومیگفتم بچم اروم میشه

ولی بشدت اذیت کنه

اما ازعهدش برمیام.اوایل بیخوابیاش دهنموصاف کرده بودتا ٦ ماه

میدونین چرا مگس ٣ روز عمر میکنه ولی لاک پشت ١٠٠ سال؟؟چون مگس 💩 خوری میکنه ولی لاک پشت سرش تو لاک خود‌شه😒😒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخخخخخخخخخ دقیقا حرف دله منو زدی منم خیلی میترسم؛ شوهرمم اصلا اهل کمک نیست؛ کارای خودشم میندازه گردنه من😑

و خدایی که ب شدت کافیست، وزن شروع ۶۸ وزن هدف ۵۸        من خودمو خیلیییی دوست دارم                                
2728

من خیلیییی میترسممم

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

تا الان که شوهرم خیلی کمک خودم میکنه ولی بعدش رو دیگه نمیدونم. من تنها نگرانیم اینه که یه روز انقدر اوضاع ایران خراب بشه که همه دوچار قحطی بشیم و نینیا بشن مثل بچه های افریقایی که همه دنده هاشون زده بیرون از لاغری

توصيه ميكنم به سي دي دكتر هلاكويي تولد تا ٣ سالگي حتما گوش كنيد! 

مطمئن باشيد هيچكس بهتر از يه مادر از بچه اش نمي تونه نگهداري كنه. بعد چند روز همه چيز دستتون مياد!

She remembered who she was and the game changed
آخخخخخخخخخ دقیقا حرف دله منو زدی منم خیلی میترسم؛ شوهرمم اصلا اهل کمک نیست؛ کارای خودشم میندازه گردن ...

واااااااااااای دقیقا من...  اصلا هیچ کاری نمیکنه همین الان سر هینکه چرا من رفتم تو اتاق تلویزیون و چراغ و خاموش نکردم از مندطلبکاره... حالا انگار خودش خاموش کرد ازش کم شد... خیلی ناراحتم... بهش گفتم اینم بهت فشار میاره؟ 

( خیلی نگرانم اخه کلا اهل هیچ کمکی نیست هیچی... فقط میخوره میخوابه یه سر کار ساده رم به زور میره( صبح ها دیر و... کلی ام منت میذاره

خیال روی کسی در سرست هر کس رامرا خیال روی کسی کز خیال بیرونست 
واااااااااااای دقیقا من...  اصلا هیچ کاری نمیکنه همین الان سر هینکه چرا من رفتم تو اتاق تلویزیو ...

یعنی میگم شوهرم واسه من کار درست نکنه کمک کردن پیشکش 

خیلی خونه رو بهم میریزه ی ریز باید پشت سرش وسایلاشو جمع کنم همسرم حتی تو دوره بارداری هم مراعات حالمو نکرد خیلی، اصلا رعایت نکرد!

همش میگم خدایا بچه ای بهم بده ک مراقبتش در توانم باشه

و خدایی که ب شدت کافیست، وزن شروع ۶۸ وزن هدف ۵۸        من خودمو خیلیییی دوست دارم