2726

بچه ها من هفته ی ۱۲ هستم دکتر بهم قرص پریناتال و ویتامین دی 1000 روزانه داده 

شروع کردم به خوردن 

ولی بعضیا میگن از هفته ی ۱۶ باید بخوری الان خطرناکه و اینا 

چه کنم آیا؟؟

اره نخور فعلا زوده

تودلیم معجزه💞 امام رضا ع💞 و امام حسین ع🌹هست بعدازچندسال..خدایا شکرت شکرت😍میشه برای سالم به دنیااومدنش ی دونه صلوات مهمونم کنی الهم صل علی محمد وال محمد😍 ان شاءالله حاجت رواشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن خطرناک نیس بخور

دکترمنم ازهفته های پایین برام تجویز کرده

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹
2728

پریناتال نمیدونم ولی قرص ویتامین یادمه دکترم چند بار تاکید کرد بهم باید ۴ماهگیت تموم شه بعدا شروع کنی

پریناتالم که مولتی ویتامین معمولا از پایان ۴ماهگی شروع میشه

کدورت های واقعی رو دور نریزید،آدم ها عوض نمیشوند، کسی ک پارسال آزارتان داد،امسال میتواند نابودتان کند،واقعیت های تلخ رو جدی بگیرید.....

ولی خب واقعا دکترا هم اتفاق نظر ندارن مثلا من اولین بار رفتم پیش یه دکتر همون ماه اول ویتامین دی نوشت برام گفت هرروز بخور،بعد که دکترمو تغییر دادم بهم گفت نه تا سه ماه اول نخور 🤪

عالیه من از هفته ۶میخوردم با آهن که دکترم داده بود

حتی بعد زایمانم که شش ماهه زایمان کردم میگه ویتامین هاتو بخور ریزش مو نداشته باشی 

عالیه من اصلا ندارم 

البته الان خیلی گرون شده 

من از بسته ای ۳۷تومن می خریدم الان به ۷۸تومن رسیده .

ولی کلا قانونش اینا تا پایان هفته ی ۱۵ فقط فولیک اسید بخوری. بعد مولتی پرناتال و آهن شروع کنی.

چون تا هفته ی ۱۵ اعضای بدن جنین در حال تشکیله. ریسکه حتی ویتامین استفاده کنی شاید خدای نکرده تاثیر بدی داشته باشه

2706