2726
عنوان

خانما چطوری از شوهراتون پول میگیرین؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 810 بازدید | 73 پست

مثل دزدای سر گردنه، به هر بهونه ای ازش پول میگیرم،،، مثلا الان داری با دوستات میری بیرون پس باید به من پول بدی، مسافرت میری چون مارو نمیبری باید بجاش پول بدی

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

توی عقد بودیم یه پاکت روی تاقچه خونمون گذاشت و از بیرون بهم زنگ زد. گفت اون تمام حقوقمه ، از این ما ...

خدایا یکی ازینا لطفا 😄😍

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨

اوایل ازدواجمون ازش نمیگرفتم یروز خودش گفت تو چرا بهم نمیگی پول بهم بده از اون روز دیگه چپ میرم راست میرم میگم پول😂😂😂😂😂

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید! زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشست ... ❤خدایا نگاهتو از منو زندگیم بر ندار😘💖تمام زندگی من 👈ستیا و باباش😍😘🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤امضام مال چند سال قبله دخترمو از دست دادم تو اوج شیرین زبونیش میشه برای آرامش دل منو باباش دعا کنید😭💔خدایا میشه دوباره بغلمو با دستات پر کنی خیلی خسته ام😢😔
2728

ترفند خاصی ندارم هروقت گفتم داده🤣🤣🤣

لعنت به شبهای بعد از توووووو  به دردی ک ماند از توووووو.....‌‌  به دادم نمیرسی.....  رفتی آواره شد خانه😢ماندم غریبانه😭لعنت به بی کسی💔🤦‍♀️

تازه همه ی اون پولایی که از خودش میگیرم رو لازمش باشه یهو چک داشته باشه بهش قرض میدم اولشم میگم مثلا دارم 1 ملیون بهت میدم فردا عصر باید بهم برگردونی اگه فردا بدی باید یک ملیون و صد بدی بمونه پس فردا باید یک و دویست بدی , خودشم اضافه ها رو میگیرما نده اونقد غر میزنم تا بگیرم 

همیشه خودم یه کوچولو نگه میدارم واسه مبادام، همسرمم واقعا تا پول بخوام میریزه به کارتم ، یه بار اوایل ازدواجمون میخواستم برم دانشگاه گفتم صبح برام کارت به کارت کن یادش رفت ، بعد رفت سر کار منم باتریه گوشیم کم بود بهش اس دادم من دارم میرم دانشگاه واسه برگشتم دیگه پول ندارم و باتریمم کمه ، بعد شب اومد خونه گفتم شاید من تو راه حالم بد میشد گوشیمم که باتری نداشت اونوقت چی کار میکردم ؟!!! شرمنده شد گفت نمیدونستم ، از این به بعد هر ماه مثل حقوق برات میریزم . اینگونه شد که حقوقدار شدیم

گرمسلمان!گرمسیحی!گریهود!آدمی باشید،مذهب هرچه بود!♌️
وای منم اوایل نمیگرفتم ازش .

😂😂😂

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید! زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشست ... ❤خدایا نگاهتو از منو زندگیم بر ندار😘💖تمام زندگی من 👈ستیا و باباش😍😘🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤امضام مال چند سال قبله دخترمو از دست دادم تو اوج شیرین زبونیش میشه برای آرامش دل منو باباش دعا کنید😭💔خدایا میشه دوباره بغلمو با دستات پر کنی خیلی خسته ام😢😔

اگه خسیسه زیاد پول نمی ده اگه ی لباس یا کیف یا هر خرید دیگه داشتی بهش قیمت بالاتر بگو بقیه پولو بردار برخودت یا اگر ی لباس نو داری بگو می خوام لباس بخرم  پول بردار برخودت اون لباسی که داری نشون بده 

2706