1147
1226

سلام دوستان الان 4 ساله ازدواج کردم بلد نیستم ازش پول بگیرم .. کلا رسم ندارن ب زن جماعت پول بدن هر ترفندی هم زدم بهم پول نمیده حتی شیر و پوشک هم خریدای خونه رو خودش میکنه خیلی دوست دارم پول تو جیبم باشه خودم خرید کنم 

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

بگوپول بده شاید خواستم یه دکتری چیزی برم من شوهرم میده اگه داشته باشه

همسرعزیزم خوشحالی قلبمو مدیون خوبیهای توام زندگیم فدات بهترینم                                                        
1156

گازش بگیر بکنش بگو پول بده

🌾دیدن روی گل و سیر چمن نیست بهار...🌾بخدا بی رخ نعشوق حرام ست حرام...🌾آن بهارست که بعد از شب جانسوز فراق...🌾بهم آمیزد ناگه دو تبسم دونگاه...💝

خیلی راحت

میگم یکم به من پول میدی، خرید دارم 

یا میگم من دارم میرم دانشگاه پول ندارما

خدای بزرگ و مهربونم بهت ایمان دارم و میدونم بهترین هارو سر راهم قرار میدی،هر زمان که صلاحم باشه بهم بچه میدی،بابت همه چی شکررر

بعد هفت سال دیگه زدم به سیم اخر و با دعوا و مکافات ماهانه مجبورش کردم پول بده یارانه هم دستمه برا خرید خونه اگه لازم باشه

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود....
1233
خیلی راحت میگم یکم به من پول میدی، خرید دارم  یا میگم من دارم میرم دانشگاه پول ندارما

خداروشکر حساسه ک کیفم خالی نباشه جایی کاری چیزی بود پول داشته باشم

خدای بزرگ و مهربونم بهت ایمان دارم و میدونم بهترین هارو سر راهم قرار میدی،هر زمان که صلاحم باشه بهم بچه میدی،بابت همه چی شکررر

چیزی نمیگم یه مقدار میزاره جیبش باقیشو میده

البته قبلش هم کرایه حونه و قسط و بدهی رو میده

جرج جرداق مسیحی در پایان کتاب خود چنین می‌نویسد:ای علی...! اگر بگویم تو از مسیح بالاتری دینم نمی‌پذیرد، اگر بگویم او از تو بالاتر است، وجدانم نمی‌پذیرد...! نمی‌گویم تو خدا هستی...! پس خودت بگو به ما ای علی: تو کیستی...؟!    "اَلحَمدُلله الَّذی جَعَل اَعدائَنامِنَ الحُمَقاء" صحیفه‌ی سجادیه
1167
1241