2703
2553
عنوان

شوهر نفهم عوضی....

| مشاهده متن کامل بحث + 981 بازدید | 32 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

این که گفتی بنده خدا اصلا عوضی نیست فقط دوست داره نامبر وان جمع باشه مهر طلبه حاضره حتی خودشو قربانی کنه ولی تو نظربقیه خیلی خوب بمونه

شوهرت شدیدا به کمک نیازداره ولی ازراه خودش ازمشاورکمک بگیر بعدم خودت برو دنبال خونه مجبور

ش کن قسط بده اینجورادمها اصلا نباید پول نقد تو دستشون باشه باید فقط قسط بدن

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.
2720
این که گفتی بنده خدا اصلا عوضی نیست فقط دوست داره نامبر وان جمع باشه مهر طلبه حاضره حتی خودشو قربانی ...

هزاران لاااایک 

بهترین پاسخ

خدا جون من هنوز سر قولم هستم از عید غدیر امسال و امروز که اول محرمه همه چشم امیدم به توعه.
به من چه!?!مگه رندگی همین امروز و فرداس?!آینده چی?بچمون چی?

گلم بخاطر خودت میگم

بچه قرار نیست جوری بار بیاد ک منتطر ارث پدر باشه

درضمن شما هم مدیر باش

اگر وضع شوهرت خوبه خب کاری نداره

ببشتر پول بگیر پس انداز کن

مانتو لباس همه چی گرون تر بگیر تا عادت کنه بیشتر پول بده

بعد کم کم پس انداز کن یا طلا بخر

وقتی زنش رودستش خرج بذاره دگ نداره ک بده ب کسی

اگر دنبال حاشیه و دعوا و..... باشی هرچقدم تلاش کنی جواب ریپلی هاتو نمیدم ☺
مگ نمیگی ولخرجه خو خود توام زن زندگی نیسی اگ بودی پول جمع میکردی ن این ک پا ب پاش ولخرجی کنی

شوهر منم همینجوره ولی من چیکار میکردم فقط دعوا میشد همیشه حالا قایمکی انقد پول میداد به اینو اون به خواهرش پنج میلیون پول دادش چند سال پیش من اصلا نمی دونستم دوست صمیمیش گفت بهم الان که نیاز داریم نمیدن

2714
این که گفتی بنده خدا اصلا عوضی نیست فقط دوست داره نامبر وان جمع باشه مهر طلبه حاضره حتی خودشو قربانی ...

دقیقا....مهر طلبه....بشدت....بخدا هزاران بار گفتم بیا خونه بخریم...طلا بخریمم...پس,انداز کنیم....به حرف همه گوش میده جز من

میگیرم...ولی چقدر.?قابل کنترل نیست ....

تا میتونی بگیر دیگه خودت باید جمعش کنی شوهرت ساده ست دارن ازش سواستفاده میکنن بشین باهاش صحبت کن بفهمه داره چیکارمیکنه به هر بهونه ای ازش پول بگیر جمع کن دکتر، جشن و عروسی، لباس، طلا، لوازم خونه نذار حیف و میل کنه پولو

گلم بخاطر خودت میگم بچه قرار نیست جوری بار بیاد ک منتطر ارث پدر باشه درضمن شما هم مدیر باش اگر وض ...

میکنم این کارارو....ولی پولش که با این خرجا تموم نمیشه....چقدررررر میتونم مگه پول بگیرم....قسمت اعظم پولا دست خودشه

هزاران لاااایک  بهترین پاسخ

قربونت عزیزم

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.
تا میتونی بگیر دیگه خودت باید جمعش کنی شوهرت ساده ست دارن ازش سواستفاده میکنن بشین باهاش صحبت کن بفه ...

بخدا میکنم....دایم در حال کنترل و جمع کردنم....یهو میبینم از,چند جا میلیونها تومن به باد داده

دقیقا....مهر طلبه....بشدت....بخدا هزاران بار گفتم بیا خونه بخریم...طلا بخریمم...پس,انداز کنیم....به ...

مردا نمیدونم چرا حرف همه رو میخونن غیر زن خودشون حالا یکی دیگه بگه برو طلا بخر فوری میره میخره 

میکنم این کارارو....ولی پولش که با این خرجا تموم نمیشه....چقدررررر میتونم مگه پول بگیرم....قسمت اعظم ...

پول بگیر کم کم طلا بخر

همونا خودش سرمایس

یا مهریتو بذار اجرا😟

اگر دنبال حاشیه و دعوا و..... باشی هرچقدم تلاش کنی جواب ریپلی هاتو نمیدم ☺
2706