2703
2553
عنوان

شوهر نفهم عوضی....

981 بازدید | 32 پست

شما بگین آیا این آدم عوضی هست یا نیست?!

شغل و درآمد خوبی داره!ولی دریغ از یک ریال پس انداز.....بشددددددت ولخرج....یعنی با پولایی که حروم کرده تا بحال میتونستیم دوتا خونه ی گرون قبمت و کلی پس انداز و سرمایه جمع کنیم....ولی مستاجریم!به هیچ کس نه نمیگه!اصلا نه گفتن بلد نیست....همه پولاشو به طرق و بهانه های مختلف میخورن;یه آبم از روش....ولی عین خیالش نیست....حتی زحمت نمیده پولشو بخواد....من یه برادر دارم که تا حالا چند بار به بهانه های مختلف پولاشو خورده....ولی چون شوهرم ساده و احمقه نفهمیده!چند بار بهش سربسته گفتم که هرگونه مسائل مالی را با برادرم قطع کنه;ولی بازم به کار خودشه! چند وقت پیش که برادرم کلی پولشو خورد;و البته بازم نفهمید ;بهش گفتم برادرم چیکارش کرده و گفتم که برادرم کلاهبرداره و نباید بهش اعتماد کنه!ولی بازم.....هشت ساله ازدواج کردم;این برادرمم مجرده...بخدا تا حالا صد بار مهمونش کردیم بیرون یا خونه…ولی حتی یکبار هم مهمونمون نکرده....با بابام اینا زندگی میکنه ولی شغل و درامد خوبی داره;میتونه یه بار هم اون دعوتمون کنه بیرون ولی دریییییغ! شوهرم هر دوماه یه بار میاد شهرمون; چون کارش اینطوری ایجاب میکنه;  میاد ده بیست روز میمونه ;بعد تو این مدت هم مامانم یه بار دعوتمون میکنه!اونم این برادرم اصلا محل سگ نمیده مخصوصا به من....همشم پیامک گرونی و درک و انتظار نداشتن برام میفرسته!اونوقت امشب باز شوهر احمقم دعوتش کرد بیرون سیصد تومن پول غذاشو داد!!بخدا تو خونه ی پدرم ;این برادرم به من رو نمیده;اینهمه هم دعوتش کردیم!شوهرم کور که نیست....میبینه دیگه!نمیدونم چرا اصلا با من هماهنگ نیست شوهرم...خسته شدم از دستش!دوست و دشمنشو نمیشناسه!

ساده دله نه نفهم و عوضی

تو این زمونه کسی دلش اینقدر بزرگ و بی ریا باشه ازش سواستفاده میکنن 

به شوهرت بد نگو

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

فکر کنم شوهرت دوست و رفیق نداره که دلش به رفت امد این یه دونه داداش تو خوشه

با داداشت دعوای ساختگی کن که دیگه نیاد خونتون یا باهاتون بیرون 

البته جلوی شوهرت نه 

خدا جون من هنوز سر قولم هستم از عید غدیر امسال و امروز که اول محرمه همه چشم امیدم به توعه.

پولاش به هر بهانه ای بگیر نزار خرج کنه

شوهر منم داشته باشه ولخرجه اصلا به فکر آینده نیست شصت میلیون پول داشتیم هر چقد گفتم بیا خونه بخریم گوش نداد الان ماشالله بدهکاریم با اینکه هشتمون گرویه نهمون ولی باز شکر پولارو بیتودی خرج نمیکنه

2706