2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

دوستان ایا منم افسردگی دارم یا نه؟ 

من دختری هم ۲۱ساله و سال ۹۶ تصادف کردم و آسیب لگن دیدم و هیچ دکتری متوجه مشکل اصلی لگن من نشد بعد از کلی زجر و در به دری مهر نودو هفت مشکل لگنم مشخص شد و من خوب شدم ولی نه کامل بازم و من گریه میکردم ولی در خفا و به هیچ کس نگفتم تا اینکه ابان نود و هفت افتادم به استفراغ، حالت تهوع شدید، و... که اولش فکر کردم ویروسه ولی ویروس نبود و خانواده منو پیش یه دکتر عمومی بردند و دکتر عمومی اومد و دارو های بسیار قوی همون اول برای معده داد و نگفت یکباره قطع نکنم من داروهامو خوردم تو دوهفته حالم عالی بود و دختری شاد و خندون و...شده بودم ولی بعد از قطع داروها تمامی علایم بیماری با شدت بیشتر برگشت و خانوادم فکر کردند من دارم فیلم بازی میکنم چون مسله ای در اون زمان به وجود اومد و من رابطه ای را که دوست داشتم با شخصی از بین رفت و خانواده محل نذاشتند منم فکر کردم از اعصابمه با کلی دعوا و اینکه خانواده میگفتند بری دیونه میشی رفتم دکتر اعصاب و برام سیتالوپرام و دو تا قرص دیگه نوشتند من به مدت دو ماه خوردم و بدتر شدم و فقط شدید گریه میکردم و خانواده هم میگفتند دیدی بدتر شدی و واقعا مونده بودم و می گفتم پس از چیه دکتر طب سنتی، دکتر طب اسلامی، همه را رفتم و بدتر شدم و تو امتحانات دانشگاهم بود که طرف را دیدم و دیدم حال بدم تازه بدترم شد گفتم پس از اعصابه رفتم دکتر عمومی که خیلی قبولش دارم و برام قرص پرفنازین( چهار) ، نورتریپتیلین (ده)، تریفن( دو) نوشت دیگه استفراغ نکردم ولی حالت تهوع شدید، سوزش سر معده و مری، رفلاکس شدید، یبوست داشتم تازه بدترم شد، گریه های مکرر، تحقیق تو اینترنت به طور مکرر، و تا اینکه دیگه مادر دلش به حالم سوخت و منو یه دکتر فوق تخصص گوارش برد و اندوسکوپی کردم و فهمیدم که من زخم های معده سطحی، رفلاکس شدید، ورم شدید، فتق هیاتال بزرگ دارم و دکتر برام داروهامو نوشت از دیروز دارم داروهامو میخورم نمیتونم بگم تغییر کردم چون تازه داده و گفت سه هفته دیگه برم و گفت از اول داروی قوی برای معده دادند و اینکه هنوز جواب پاتولوژی نیومده ببینم میکروب یا...دارم یا نه و اینکه ایا میشه تو ازمایش میکروب معده معلوم نشه ولی تو پاتولوژی معلوم بشه؟و داروهای معدم دومپریدون ۱۰قبل از ناهار و شام، لانسوپرازول ۳۰قبل صبحانه و شام،رانیتیدین ۱۵۰قبل از خواب و یه قرص و یه شربت برای معده واینکه ایا قرصای معدم با اعصاب تداخل داره یا نه؟ و خانوادم به دکتر گفتند من گریه میکنم و حوصله انجام کاری را ندارم،فقط دراز میکشم، حرفای ناامیدی میزنم و...خوب چرا من گریه ای شدم تقصیر خودشونه که از همون اول من گفتم این دکتر و منو نبردند و برام کاری نکردند من واقعا ناراحتم و تمام بدبختی هایی که من تو این مدت کشیدم تقصیر مادرم هست و جلوش هم میگم که باعث و بانی زجر کشیدن من اونه و من حتی شمارشم از موبایلم حذف کردم، دکتر از معدم از همون اول بود ولی از بس منو خانواده پیش دکترای بیخودی بردند و وقتی هم میگفتند اندو محل نمی ذاشتند الان هم معدمه و هم اعصابم هم هست ولی نمیدونم چه قرصی بخورم که خوب بشم یا چه مدت صبر کنم من هیچ کدوم از مشکلاتم اذیتم نمیکنه فقط این حالت تهوع شدید دایمی رو مخمه😭من همش گریه میکنم و با خودم میگم ولله این زندگی ای که میخواستم نیست
من چاق بودم لاغر کردم و چه الان که قرصای معده را میخورم و چه میگن قرصای اعصاب چاق کننده است من اگر چاق بشم افسرده میشم چون تو چاقی من افسرده بودم،  ممنون میشم راهنماییم کنید😔

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢