سلام . من 7سال با مادر شوهرم تو یه ساختمان هستیم. مادر شوهرم هرکار دلش میخواد میکنه مثلا خاله شوهرم مارو دعوت میکنه تهران یه شب مهمونی بعد مادرشوهرم به شوهرم میگه بعدازظهر بریم شبم همونجا بخوابیم فردا شب بیاییم در حالی که من دوست ندارم شب بمونم تازه تا تهران هم یک ساعت و نیم فاصله داریم ماشین هم از شوهر من هس پولشو بابای من داد که هرموقع خواستم شوهرم منو ببره شهرستان پیششون . یا از تهران مهمان میاد اگه شب بخوان بخوابن بدون مشورت من میگه برین پایین بخوابین حالا خودش جاداره بعد منم بچه 6 ماهه دارم. واقعا دیگه نمیدونم چکار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

الهی بگردمت..میدونم چی میکشی...ببین از کسیکه 15 ساله داره همینجوری زندگی میکنه اینو بشنو.. ازونجا برو 

گروه قرمز..وزن شروع 105  وزن هدف 65  من چاق نیستم رزولوشنم بالاس اونم میارمش پایین   

ما چند وقته کمد دیواری نصب کردیم زحمتشو شوهر خاله شوهرم کشیده بود من میخواستم اضافه ام دی اف رو بگم دراور برام بسازه چون لازم داشتم حالا امشب مادرشوهرم همه رو دعوت کرده بود اومدم دیدم تو حیاط دارن نجاری میکنن  به شوهر خاله شوهرم گفتم چکار میکنید گفت خواهر خانمم گفته با این ورقا جا کفشی بسازم . حتی از شوهرمم اجازه نپرسیده بود

2706