2737
2734
چکارش کنم دارم دیوونه میشم از دستش حساسیت به پروتئین گاو داره نمیتونم بهش لبنیات بدم

اهل حریره بادام اگر هست بده بعش چون میگی به لبنیات حساسیت داره 

توی سوپش آب قلم بریز 

غذای سفره میخوره؟ یا جداگانه میپزی 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اهل حریره بادام اگر هست بده بعش چون میگی به لبنیات حساسیت داره  توی سوپش آب قلم بریز  غذ ...

آب قلم گاو که نمیتونه بخوره حساسیت داره اره جدا میپزم حریره بهش میدم حلوا میدم شله زرد میدم

2738
عطاریا دارن ولی مطمئن نیست من از یه خانمی میگیرم که خودش درست میکنه همون اسیاب شده سنجده که تف ...

اها اسیاب شده سنجد دارم خودم تفت میدمش پس باهاش کاچی درست میکنم میدم بخوره خوبه؟

منم پسرم ۱۶ ماهشه ۱۰ کیلوئه من بهش فرو گلوبین میدم خیلی خوبه 

نگران نباش بچه ها همینن ب مرور زمان درست میشه 

پسر منم تا ب اینجا برسه خون ب دلم کرد سر غذا خوردن و وزن گرفتن الانم ضعیفه

اها اسیاب شده سنجد دارم خودم تفت میدمش پس باهاش کاچی درست میکنم میدم بخوره خوبه؟

اره سنجد کامل اسیاب شده که مغزشم اسیاب شده باشه باید مواظب باشی نسوزه من یه روز درمیون اقاشق با فرنی صبحا میدم زیادش شکمو سفت میکنه

منم پسرم ۱۶ ماهشه ۱۰ کیلوئه من بهش فرو گلوبین میدم خیلی خوبه  نگران نباش بچه ها همینن ب مرور ز ...

ماه پیش بردم دکتر وزنش کرد گفت با توجه به مشکلاتی که داشته خوبه اما خب خودم هر دفعه به بچم نگاه میکنم جیگرم کباب میشه 

چرا اصرار به وزن زیادداشتن نوزاد میکنید دلیلی داره؟اخه بچه من کم وزنه ولی خدارو شکر سالمه و دو سه بار مریض شده بردم.دکتر تواین یک سال 

ایاوزن کم برای سلامتی آیندش بده؟

2706