2726

؟؟؟

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نع. طلاهامو نگه میدارم درجا میزنم لاغر میشم😐 حیفه.

شرايط ورزش ندارم.  بچہ کوچیک دارم.

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...

نه

میرم پارک میدوم که سحر خیز هم بشم  

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
من با تردمیل عالی کم کزدم ولی مینیسک پام اسیب دید حالا نمیدونم از دویدن بوده یا چیز دیگه

روی تردمیل فقط باید راه رفت و اونم در حد ۲۰ دقیقه.

دویدن روی تردمیل به زانو آسیب می زنه

سلامتي جسمي و روحي از طلا مهمتر نيس؟

بله حاضرم  ولی مطمئن باش بعد دو ماه تبدیل میشه به چوب لباسی و خاک میخوره

ن واالله. من قبلا واقعا اهل ورزش و پياده روي بودم.   الان با بچہ كوچیک و دست تنهايي شرايطش رو ندارم 

روی تردمیل فقط باید راه رفت و اونم در حد ۲۰ دقیقه. دویدن روی تردمیل به زانو آسیب می زنه

من انقدر میدویدم نقاله زیر پام خیس میشد

ولی هر روز هشتصد گرم کم میکردم

خلاصه س جمعا حدود 30 کیلوگرم کم.کردم

ولی بعدش دیگه افتادم زار و.نزار شدم

جماعت؛ من دیگه حوصله ندارم ....به خوب امید و از بد گله ندارم!
نه میرم پارک میدوم که سحر خیز هم بشم    

با بچہ كوچيك شرايطش ندارم.     بدجور چاق شدم.  حالم هم سنگین شده 

2706