2733
2734

از صبح دردی مثل پریودی دارم. قرص و شیاف استفاده کردم بهتر شد عصر الان باز درد گرفته. خطرناک نیست؟ اخه دکترم 2روز پیش گفت اگ درد داشتی یا لکه بینی شیاف بزار با یه قرص داد. چیکار کنم میترسم! کسی مثل من بوده؟ هفته15هستم

فرشته مامان بی صبرانه منتظرتم😍دلم اغوشتو میخواد همه وجودم😍😍😍❤️💖😘سزارین هستم دو هفته تیکرو زدم جلو 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شیاف گذاشتی دیگه. استراحت کن تا فردا اگر بهتر نشدی برو بیمارستان بهت آمپول بزنن. منم دقیقا اینجوری ش ...

امپول چی؟

فرشته مامان بی صبرانه منتظرتم😍دلم اغوشتو میخواد همه وجودم😍😍😍❤️💖😘سزارین هستم دو هفته تیکرو زدم جلو 
شیاف گذاشتی دیگه. استراحت کن تا فردا اگر بهتر نشدی برو بیمارستان بهت آمپول بزنن. منم دقیقا اینجوری ش ...

شیافو واژینال میزارید؟

الانم هم شیاف هم امپول پروژسترون استفاده میکنم 

خطر سقط نداره؟ خیلی میترسم اینجوری نشدم تا الان

2738