2733
2734

من خودم یهویی خیلی احساس بی مصرفی کردم. رشته م که همه ور ریخته و بزور میشه توش کار پیدا کرد. هنر دیگه ای هم که ندارم. اصلا چرا وجود دارم 😐

من زنم و به همان اندازه  از هوا سهم می برم که ریه های تو...میدانی؟درد آور است من آزاد نباشم که تو به گناه نیفتی. قوس های بدنم به چشم هایت بیشتر از تفکرم می آیند دردم می آید باید لباسم را با میزان ایمان شما تنظیم کنم!!!

روشنی بخش زندگی همسر آیندمم 😆

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من انقدر به این موضوع فکر کردم و برام مهمه که افسردگی شدید گرفتم

خدا به دادم برسه

همش دنبال اینم ببینم برای چه کاری ساخته شدم، بدبختی اینکه همه علایقمو از دست دادم😬 و نمیدونم چی دوست دارم چی خوشحالم میکنه

فقط میخورم و میخوابم و به زور دانشگاه میرم

منم بی مصرفم😑

من میرم تو تاپیکایی که صفر پاسخ دارن و دل استارتر رو با جواب دادن شاد میکنم...فک کنم تنها فایدم همینه😑

کنار آشیانه ی تو آشیانه می کنم/فضای آشیانه را پر از ترانه می کنم/کسی سؤال می کند به خاطر چه زنده ای/و من برا ی زندگی، تو را بهانه می کنم
2738
من میرم تو تاپیکایی که صفر پاسخ دارن و دل استارتر رو با جواب دادن شاد میکنم...فک کنم تنها فایدم همین ...

🤣🤣

من زنم و به همان اندازه  از هوا سهم می برم که ریه های تو...میدانی؟درد آور است من آزاد نباشم که تو به گناه نیفتی. قوس های بدنم به چشم هایت بیشتر از تفکرم می آیند دردم می آید باید لباسم را با میزان ایمان شما تنظیم کنم!!!
😂علاوه بر انگلِ خانواده و فامیل،  انگل جامعه هم هستم چه سعادتی بالاتر ازین😐

🤣😑

2706