2726

سلام من 27 سالمه خرداد میره تو 4 سال که ازدواج کردم نزدیک به سه سال جلوگیری داشتم ولی الان یک سال و خورده ایه تو اقدامم ولی نتیجه نگرفتم همسرم آزمایش اسپرم منم عکس رنگی از رحم دادم مشکلی نداشتیم این ماه اولین ماهیه که قرص متفورمین و لتروزل مصرف میکنم مشکل من الان اینه که دیروز روز 13 قاعدگیم بود رفتم سونوگرافی گفت تخمدان سمت چپم تقریبا غیرفعاله و راستمم کوچیکه. فردا هم امپول hcg  دارم ولی خیلی نگرانم استرس دارم یعنی من  باردار میشم؟همش دارم گریه میکنم

اینم متن سونوگرافی: رحم به ابعاد 31 * 60 دارای اندازه و اکوی میومتر طبیعی می باشد . ضخامت اندومتر 4 mm است . ضایعه فضاگیر در کاویته رحم و کانال سرویکال مشاهده نشد . . ضخامت  مخاط سرویکس طبیعی است . تخمدانها نسبتا حجیم بوده و تخمدان راست حاوی 5 فولیکول 16-14 می باشد در تخمدان چپ تعدادی فولیکول 4-7 دیده می شود . مایع آزاد درون لگن مشهود نیست.

عاشقتم خداجون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سونوگرافیت که خوبه چندتا فولیکول داری ۱۶خوبه

استرس نداشته باش

بالاخره بعد از دوتا سقط منم مامان شدم😊 انشاا...هرکی چشم انتظاره بزودی زود مادر یه فرشته کوچولو میشه الهی آمین👧

فولیکول به این خوبی داری خیلی امیدوار باش اصن استرس نداشته باش یه روز درمیون نزدیکی کن بعد نزدیکیم دو سه ساعت از جات بلند نشو به پهلو بخاب.اگه میتونی تا صبح بخابی چه بهتر

ان شالله این ماه نی نی دار میشی

اگه مشکل نداری چرا قرص میخوری؟من تنبلی دارم یه ساله اقدامیم ولی باردار نمیشم باید برم دکتر

رب لا تذرنی فردا وانت خیرالوارثین...رب هب لی من لدنک ذریه الطیبه إنک انت سمیع الدعا...

عزیزم سونوت خوبه زمان پریودیتسردیجات نخور و براخودت کاچی درست کن به شوهرتم برس جگر و خاگینه پیاز عالیه توکل به خدا باردار میشی 

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
متن سونو كه بنظر خوب مياد اما يه چيزي و بهت ميگم بهت قول ميدم تازماني كه استرس داري و كارت اشك و غصه ...

اخه به متن توجه کن تقریبا تخمدان چپم غیرفعاله البته دکتر سونو گفت ولی دکتر خودم چیزی نگفت غیرفعاله .

دارم رو خودم کارمیکنم استرس نداشته باشم مرسی

عاشقتم خداجون
فولیکول به این خوبی داری خیلی امیدوار باش اصن استرس نداشته باش یه روز درمیون نزدیکی کن بعد نزدیکیم د ...

دکتر این سه روزو گفنه هروز نزدیکی از فردا یه روز در میون . ممنون بابت راهنماییتون

خدایی یکم دلگرمی گرفتم   

عاشقتم خداجون
فولیکول به این خوبی داری خیلی امیدوار باش اصن استرس نداشته باش یه روز درمیون نزدیکی کن بعد نزدیکیم د ...

همین کمبود فولیکول و کوچیکیش تنبلی تخمدانه دیگه برامنم تنبلیه . 

عاشقتم خداجون
ممنون اینجا پیام دادم باز ارامش گرفتم ممنونم ازتون

اره استرس نداشته باش تو اقدامتو داشته باش انشاا...نی نی میاد

بالاخره بعد از دوتا سقط منم مامان شدم😊 انشاا...هرکی چشم انتظاره بزودی زود مادر یه فرشته کوچولو میشه الهی آمین👧

دوستان یکسال از این پست که گذاشتم میگذره به امید خدا ده هفته س باردارم توکلتون بخدا باشه فقط درحالیکه قرص و آمپولو چند ماه بود ول کردم و طبیعی باردار شدم کروتا حواسمو پرت کزد و‌استرس اونو داشتم اشترس بچه از سرم بیرون رفت😂😂

عاشقتم خداجون