2410
2553

سلام دوستای گلم کسی واسه لاغر کردن متفورمین خورده ؟؟تعثیرش چطوریه واقعا لاغر میکنه    ؟؟یکی بهم پیشنهاد داد منم تو نت سرچ کردم نوشته بود که واسه لاغریم استفاده میشه گفتم اینجا هم یه نظری بگیرم

بله لاغر میکنه ولی مراقب باش بعضیها با مصرفش دچار افت قند میشن 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من با تجویز دکترم مصرف کردم با ال کارنیتین خوب بود حدودا دو سه کیلو کم کردم ولی کسایی که افت قند ندارن خطره نباید مصرف کنن

و خداوند جانشین تمام نداشته های من است.....
2720
مگه براي تنظيم قند نيست اين دارو؟

درسته ولی چون قند رو تنظیم میکنه و میسوزونه برای لاغری هم استفاده میکنن

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2714

من ميخورم اما نه براي لاغري اصلا نبايد بدون تجزيز خورده بشه بايد بري دكتر دوزش بخ نسبت هيكل داده بشه اما من با اينكه براي لاغري نخوردم دو سه كيلو كردم ،بهمن شروع كرذم خوردنش اما با تجويز دكتر 

من ميخورم اما نه براي لاغري اصلا نبايد بدون تجزيز خورده بشه بايد بري دكتر دوزش بخ نسبت هيكل داده بشه ...

شما برای چی میخوری ،

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.