2726
عنوان

بچه ها میشه یه رمان خوب بهم معرفی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 609 بازدید | 73 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببهشید ازیتتون میکنم . همون دنبال رمان متفاوتم . میشه از پانتی بنتی هم برام بگید . یه دنیا ممنون

خواهش عزیزم موردی نداره. فقط اکر میتونی بریز رو لب تاب بخون که چشمات اذیت نشه.

پانتی بنتی درباره یکی از شهرهای ایرانه که رسمهای عجیب دارن و دختر ۱۱ ساله رو وادار میکنن با پسر ۱۵ ساله ازدواج کنه. حالا سالها از این واقعه گذشته و داستان از زبان دختر داستانه. بعضی  جاهاشم خیلی غیر منتظرست

ارزش ندارد که آدمی برای مبارزه کردن با کوتَه فکران، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آن‌ها هیچ ارزشی ندارد.   میکل_آنژ
2728
خواهش عزیزم موردی نداره. فقط اکر میتونی بریز رو لب تاب بخون که چشمات اذیت نشه. پانتی بنتی درباره یک ...

پس باید جالب باشه. البته من از رمانایی خوشم میاد که شخصیتاش سناشون بالا باشه بچه سن نباشن . ولی این معلومه جالبه

اگر رمان متفاوت  میخوای  رمان وقتی برای تو وقتی برای من هم خیلی متفاوته.  طلایه رو خوندی؟ 

سجاده و صلیب؟

ارزش ندارد که آدمی برای مبارزه کردن با کوتَه فکران، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آن‌ها هیچ ارزشی ندارد.   میکل_آنژ
پس باید جالب باشه. البته من از رمانایی خوشم میاد که شخصیتاش سناشون بالا باشه بچه سن نباشن . ولی این ...

اره خیلی جالبه نه اصل داستان مربوط به زمان  حاله که سالها از اون ماجرا گذشته و دیگه سناشون کم نیست

اگر رمان متفاوت  میخوای  رمان وقتی برای تو وقتی برای من هم خیلی متفاوته.  طلایه رو خو ...

سجاده و صلیب خوندم ولی اون دوتای دیگه رو نه . از اونا هم برام میگید . یه دنیا ممنون . البته اگه اذیت نمیشید

سجاده و صلیب خوندم ولی اون دوتای دیگه رو نه . از اونا هم برام میگید . یه دنیا ممنون . البته اگه اذیت ...

نه اذیتی نیست.

طلایه درباره یه دختر خیلی زیباست که به دلایلی اصلا قصد ازدواج نداره اما پدر و نادرش مجبورش میکنن با یک فوتبالیست مشهور ازدواج کنه. طلایه هم برتی اینکه پسره قیافش رو نبینه و ازش خوشش نیاد هزارتا نقشه میکشه و ... 

وقتی برای تو وقتی برای من هم درباره دختر صاف و ساده ای به اسم ریحانست که با مرد مرموزی به اسم کوروش ازدواج میکنه ولی تو زندگیش اتفاقات غیر منتظره  و عجیبی میفته. من با این رمان خیلی گریه کردم. اخرش هم خیلی هیجلن انگیزه.

ممنون عزیزم . لطف کردی

خواهش.  فکر کنم دیگه تا اخر این فصل بهن رمان معرفب کردم 😉امیدوارم خوشت بیاد. 

شب‌بخیر