2726
خوش اومدی بچه ها گوسفندو بیارید جلوی تازه اومده   اوی یکیتون گوسفندو سر ببرید بدویید بیاییین ...

من خیلی هنر کنم یه پیاز بیارم جلو پاش سر ببری..وسعم نمیرسه بیشتر ازین

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خیلی هنر کنم یه پیاز بیارم جلو پاش سر ببری..وسعم نمیرسه بیشتر ازین

اون پیازو خورد کن باهاش لبه کباب درست کنیم زحمت سر بریدنش افتاده رو گردن دخی رویاها    

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
خوش اومدی بچه ها گوسفندو بیارید جلوی تازه اومده   اوی یکیتون گوسفندو سر ببرید بدویید بیاییین ...

پیاز ببریم بهتره😅😅

خداجونم ممنون از معجزه ی قشنگت...مواظب پسرقشنگم باش..😍😍
2728

اصلا استیکرت به من ثابت کرد عضو ۹۶ اینا بودی اون موقع ها رو کار بود این استیکرا😂😂😂😂

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
پیاز ببریم بهتره😅😅

نه دلم نمیاد پیاز ببرم چیزه به اون کوچیکی داره رکورد گوسفندو میزنه 😂😂😂😂

امضاتو دوس دارم😊

عزیزمی