2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

پس اندازو خدا بیامرزه دیدیش سلام ما رو هم برسون .

🌾دیدن روی گل و سیر چمن نیست بهار...🌾بخدا بی رخ نعشوق حرام ست حرام...🌾آن بهارست که بعد از شب جانسوز فراق...🌾بهم آمیزد ناگه دو تبسم دونگاه...💝
در امد من خیللی بیشتر از همسرمه و کلش پس اندازه همسرم جراحه بستگی به تعداد جراحی هاش داره 

شغلت چیه؟

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...

از هیچی این زندگی کوفتی راضی نیستم

چ برسه حقوق شوهر.

1200با دوتا بچه و بابای مریض

پس انداز کجا بود

حسرت همه چی ب دلم موند

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم

همین که بیمه عمر داریم یجوری پس انداز حساب میشه برامون , پس انداز دیگه ای نداریم فعلا اونم چون برادرشوهرم بهمون نارو زد و الان مجبورشدیم کلی پول بابت بدهی های اون بدیم وگرنه درآمد شوهرم خوبه خداروشکر اگه این مشکلمون حل بشه میتونیم با درآمدش کم کم همه چی رو روبراه کنیم 

2706