2726

بچه ها باهم فرق دارن ولی خب یه رفتارایی رو باید بتونه تو‌این سن‌انجام بده که اونم سرچ کن بیاره برات‌گوگل

من‌پسرم خیلی باهوشه جورچین شکلایه هندسی رو میچید و دایره میتونست بکشه جورچین حیوانات رو بدون کمک‌ما همون دفعه ی اول درست سرجایه خودش میزاشت...

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بچه ها باهم فرق دارن ولی خب یه رفتارایی رو باید بتونه تو‌این سن‌انجام بده که اونم سرچ کن بیاره برات‌ ...

بچه ام علاقه نشون نمیده به بازیهای اینطوری. منم بچینم میزنه خرابش میکنه. بیشتر دوس داره ببریمش بیرون دور بزنیم یا اینکه بازیهایی مثل قایم باشک انجام بدیم و شکلک دربیاریم

کج کلاه خان یارمه
قشنگ راه میره میدوه حرفاشم خوب میزنه همه رو میگه 

چندتا کلمه میگه؟ بچه ی من خیلی تنبله توی حرف زدن، میتونه کلمه رو بگه ولی یه بار که گفت دیگه بکار نمیبره یا فقط چندروز بکار میبره

کج کلاه خان یارمه
از کی راه میره؟ چه کارهایی میتونه انجام بده؟

هنوز راه نمیره

از ده ماهگی دستش ب مبل و دیوار میگیره میره اما مستقل راه نمیره

8تا دندون داره.کلی حرف میزنه.اسم من و باباش و خودش و یکی از فامیلا و گوجه رو بلده.بابا و ممه و دده و بوو.جیزه.ننه و مادر و در در و این و بیا و کلی چیزای دیگه ک نمیفهمم

دست میزه.وسایلاش میشناسه.میفهمه جوراب و کفش باید واهاش کنه.اما کامل ن.

شلوار میدونه باید پا کنی یا لباس ساز بالا.اداشو در میاره ولی نمی تونه

موهاشو هم شونه میکنه

غذا هم خودش میخوره اکثرا

پسر منم 15 ماهشه.

از یه 13 ماهگیش کامل راه افتاد.دست دستی، بای بای،دالی بازی توپ بازی اینارو زیاد دوست داره

هر کاری بکنیم زود تقلید میکنه مثل تخمه شکستن😆

چندتا کلمه مثل ماما بابا ددر، دادا  ،آب اینارو میگه.

قد و وزن نی نیارم بگین

دوستای خوبم میشه یه صلوات مهمونم کنین.😘😘❤❤
هنوز راه نمیره از ده ماهگی دستش ب مبل و دیوار میگیره میره اما مستقل راه نمیره 8تا دندون داره.کلی ح ...

برای راه رفتن هنوز فرصت داره ولی بقیه کارهاش خوبه😍😍 باهاش بازیهای هوشی هم انجام میدین؟ 

کج کلاه خان یارمه
2706