2733
2734

پدر ایشون چرا راضی نمیشه

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

والا مال ماهم ی سال بیشتره هی گره خورده خخخخ

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

گره چیه عزیزم 

وقتی راضی نیستن یعنی نیستن دیگه 

خودتو بیشتر از این وابسطه نکن و با احترام بیا بیرون.... 

کار خیلی بدی کردی با باباش حرف زدی،...

یه مامانه فعال  😍😍خدایا مرسی بخاطرشون😍
2738

[QUOTE=87322491]🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ گره چیه عزیزم  وقتی راضی نیستن یعنی نیستن دیگه&nbs ...[/QUOTE

بله قبول دارم حرفتون کاملا درسته ولی خوده پسره واقعا میخواد دوست ندارم اذیتش کنم

ینی چی؟؟؟!

یعنی خانواده اون راضی خانواده من ناراضی همش سنگ میندازن 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
خب داری چیکارمیکنی؟

هیچی مجبورم صبر کنم تا طرفم شرطها انجام بده 

2706